Facebook Google+ Twitter

Sosnowiec: Radosne filcowanie w kręgu kobiet

Współautorzy: Barbara Podgórska

"Aktywne Kobiety" są aktywne ponad wszelką miarę. Zawsze z przyjemnością piszę o ich "szalonych" pomysłach. Szykuje się kolejne fajne wydarzenie!

 / Fot. Stowarzyszenie Aktywne Kobiety / Fot. Stowarzyszenie Aktywne Kobiety - W sobotę 23 października organizujemy warsztat radosnego filcowania, czyli spotkanie w kobiecym kręgu i otwarcie na swoje talenty - mówi Monika Sobańska, wiceprezeska SAK. - Nauczymy się obróbki kolorowej i fantazyjnej wełny czesankowej. Przy zastosowaniu technik filcowania na mokro i na sucho wykonamy biżuterię i różnego rodzaju dodatki do ciuszków. Wykonane własnoręcznie kolczyki, dredy, szaliczki, naszyjniki i ozdoby ubraniowe z pewnością dadzą wiele radości i wzbudzą zachwyt otoczenia.

Warsztat filcowania to twórcza propozycja dla pań na jesienne wieczory. Nowe umiejętności przydadzą się niebawem do wykonania niezwykłych i oryginalnych prezentów gwiazdkowych.

Zapisy: www.aktywnekobiety.org.pl Telefon: 32 2661672. Spotkanie i zajęcia odbędą się w siedzibie Stowarzyszenia w Sosnowcu, ul 3 maja 11 w godzinach 9-14.

Warsztat jest realizowany w ramach projektu "Krąg Kreatywności - obudź swoją osobowość twórczą", współfinansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

PYRSK! LUdkowie, Nie poradze, że mi te paluchy tak latojom jak chcom!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zmieniono mi tytuł. I co będzie jak przyjdą panowie? Chociaz szczerze mowiąc wolę figlować, pardon, filcowac w kregu pan! Pysrk, Ludkowie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.