Facebook Google+ Twitter

Sosnowiec: warsztaty taneczne z uczestnikami You Can Dance

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-05-05 21:17

W maju Sosnowiec po raz kolejny stanie się najbardziej roztańczonym miejscem w naszym kraju. Dwie utalentowane dziewczyny, znane m.in. z programu "You Can Dance" będą w Akademii Tańca Beltane prowadzić Warsztaty Taneczne.

Warsztaty Taneczne / Fot. BeltaneJuż po raz kolejny mieszkańcy Sosnowca, ale nie tylko, mają szansę uczestniczyć w ciekawym wydarzeniu, jakim niewątpliwie są Warsztaty Taneczne. Tym razem poprowadzą je dwie utalentowane uczestniczki poprzednich edycji programu "You Can Dance".

Żaneta Majcher w Akademii Tańca Beltane uczyć będzie techniki Lyrical Jazz. Jest to technika polegająca na wyrażeniu emocji poprzez ruch. Inspiracją dla choreografa jest spontaniczne uzewnętrznianie energii oraz naturalne wyzwalanie ekspresji w tańcu.

Magda Choroszy natomiast zaproponuje uczestnikom Style Intensive Dance - Jest to połączenie kilku stylów tanecznych (baltimore, wacking, new style, new age) w jednym układzie choreograficznym. Uśmiech i pozytywna energia gwarantowana:)

Warsztaty Taneczne są dla uczestników zawsze dużym przeżyciem i szansą na rozwój, który w sztuce jest podstawą istnienia. O ile zajęcia regularne w Akademii Tańca Beltane pozwalają tancerzom szkolić technikę i kształtować osobowość artystyczną, o tyle Warsztaty Taneczne rozwijają ich kreatywność i wyobraźnię.

Poza możliwością uczenia się ciekawych choreografii, zdobywania doświadczenia i poznawania ciekawych ludzi Akademia Tańca Beltane przygotowała dla uczestników szereg niespodzianek, niekoniecznie związanych z samym tańcem, a będących na pewno ciekawym dopełnieniem warsztatów. Świetna zabawa gwarantowana.

Akademia Tańca Beltane jest miejscem, w którym każdy może rozwijać swój talent, wyrażać siebie. Jej głównym celem jest stworzenie warunków do kształcenia wszechstronnych tancerzy - poprzez świetnych instruktorów, nowoczesny sposób nauczania oraz organizowanie Warsztatów Tanecznych.

Wszystkich zainteresowanych szczegółami wydarzenia zapraszamy na stronę:
warsztaty-taneczne.pl

Warsztaty są płatne (od 69 zł do 145 zł).

Nadesłała: Dagmara Mamerska
Tekst pierwotnie opublikowany na stronie naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.