Facebook Google+ Twitter

Sound Shaker with Luciana Caporaso

  • Źródło: Nasze Miasto
  • Data dodania: 2010-03-09 14:38

Po ogromnym sukcesie imprezy z Lucianą Caporaso, zapraszamy ją dla Was ponownie. Ta charyzmatyczna i ekscentryczna wokalistka zabierze Was w rozbudzającą emocje, podróż.

Nie od dziś wiadomo, że aby zrobić efektowną karierę w wielkim stylu, już nie wystarczy być obdarzonym nadzwyczajnym talentem i mieć odpowiednie znajomości. Wypada przekonująco się wyróżniać, być więcej niż oryginalnym. Idealnym przykładem takiej osoby, jest młodzieńczo świeża, doceniona i artystycznie dojrzała wokalistka Luciana Caporaso. Jej kariera nabrała tempa niedawno, kiedy to użyczyła głosu w nagraniu "I Wish You Would". Na sukces nie trzeba było długo czekać. Później, swój charakterystyczny, punkowy styl zaprezentowała w utworze "Yeah, Yeah" wraz z zespołem Bodyrox. Piosenka szybko stała się hitem numer jeden w klubach na całym świecie, głównie dzięki niesamowitemu głosowi Luciany.

Tej nocy Lucianie towarzyszyć będzie znany i kochany przez Was Glasse, dziki Samuel Wilde, koneser dźwięków - Weld i nietuzinkowy, obdarzony znakomitą wyobraźnią muzyczną, prosto z Katowic - Insect. Noc zapowiada się gorąco, nie może Was zabraknąć!

Klub Piekarnia
20 marca, godzina 22:00

Rezerwacje (lista) - sound.luciana@gmail.com

http://warszawa.naszemiasto.pl/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.