Facebook Google+ Twitter

Spaceruj i pomagaj! Walkathon w Warszawie

W Warszawie 23 września odbywa się druga edycja międzynarodowej imprezy charytatywnej ECCO Walkathon - Spacer Ludzi Dobrej Woli. Za każdy przebyty kilometr trasy sponsor, firma ECCO, przekazuje 4 zł na rzecz organizacji charytatywnej.

fot. logo imprezy Wyboru organizacji każdy uczestnik dokonuje na specjalne karcie identyfikacyjnej, na której zbiera również potwierdzenia przebytych kilometrów. W tym roku można wybierać pomiędzy Polską Akcją Humanitarną, Polskim Tomwarzystwem Kardiologicznym oraz WWF, organizacja zajmująca się ochroną środowiska. Oprócz identyfikatora każdy uczestnik otrzymał zestaw startowy, w skład którego wchodziły: woda mineralna i jabłko dla pokrzepienia sił na trasie oraz plecak.


Oprócz spaceru, na przybyłych na Pola Mokotowskie, czekało mnóstwo atrakcji, takich jak: pokazy tańca, zabawy dla dzieci oraz koncerty gwiazd (m.in. Piasek, KASA).
Pierwszy Walkathon odbył się w 1999 r w Kopenhadze i szybko stał się imprezą międzynarodową. Przez 7 lat trwania udało się zaangażować 175.000 ludzi na trzech kontynentach.
W ubiegłym roku w Warszawie udało się zebrać prawie 270 tysięcy złotych dzięki 7 tysiącom Warszawiaków, którzy przebyli ponad 67 tysięcy kilometrów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.