Facebook Google+ Twitter

Spada sprzedaż gazet. Zyskał tylko "Super Express", tracą pozostali

Spada sprzedaż prasy papierowej donosi serwis wirtualnemedia.pl za Związkiem Kontroli Dystrybucji Prasy. Jedyną gazetą, która zanotowała wzrost sprzedaży jest "Super Express", najgorzej radzi sobie "Przegląd Sportowy".

 / Fot. Arthur Rothstein: US Farm Security Administration/Public domainNajchętniej Polacy kupują "Fakt", którego sprzedaż w marcu wyniosła 403 166 egzemplarzy. W porównaniu do zeszłego roku tabloid notuje jednak spadek o 9,07 proc. Kolejną pozycję zajmują: "Gazeta Wyborcza", której wynik to 272 063 egz. i "Super Express" - 175 351 egz. Sprzedaż gazeta wydawanej przez Agorę zmniejszyła się o 11,66 proc. Wzrostem może się pochwalić jedynie "Super Express", choć nie jest on imponujący, bo wynosi 1,85 proc.

"Rzeczpospolita" znalazła się dopiero na miejscu czwartym ze sprzedażą 106 143 egz. i ponad 4-procentowym spadkiem. Najgorzej radzi sobie “Przegląd Sportowy”, który kupiło 12,02 proc. czytelników mniej niż rok temu.

Dane brane pod uwagę to tzw. "sprzedaż ogółem", w którą wlicza się prenumeratę i zakupu w kioskach. - czytamy w serwisie wirtualnemedia.pl.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

Sybirak
  • Sybirak
  • 08.05.2011 18:05

Jeżeli spada sprzedaż szmatławców poddanych wewnetrznej cenzurze poprawności to tylko z tego powodu się cieszyć nam wypada, bo więcej prawdy wyjdzie na światło dzienne.

Komentarz został ukrytyrozwiń
stanislaw kot
  • stanislaw kot
  • 06.05.2011 18:37

najgorsza gazeta to gazeta polska-same bzdury i klamstwa-tosa wiadomosci fanatykow kaczynskiego i jego bandy-za granica polacy najgorzej oceniaja-wstyd

Komentarz został ukrytyrozwiń
Alek Gruby
  • Alek Gruby
  • 06.05.2011 17:48

Mam problem z oceną - nie kupuję prasy... w internecie mam wieści na bieżąco i na gorąco ..

Komentarz został ukrytyrozwiń
Michaliszyn
  • Michaliszyn
  • 06.05.2011 16:58

Ja w innej sprawie chcę zabrać głos jeżeli mi na to pozwolicie(moderator).Otóż,tyle jest dyskusji na temat
śmierci Bin Ladena i przy tym pytanie (np.w Gazecie Wyborczej) czy został przez Amerykanów zabity zgodnie z prawem.Rozdzielacie przysłowiowy włos na czworo i to jeszcze wam za mało.Ja odważę się jednak postawić
pytanie (szczególnie red.z GW), a te morderstwa popełnione przez al kajdę na zlecenie tego człowieka,to czy
to było zgodne z prawem?!No co!Prawnicy podyskutujcie.na lamach GW.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Maciek 2
  • Maciek 2
  • 06.05.2011 16:35

Za spadek czytelnictwa prsy też winę ponosi PiS i J.Kaczyński.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Maciek 2
  • Maciek 2
  • 06.05.2011 16:34

Przeciez już wam poradziłem abyście nie zapomnieli ,że za wszystko w Polsce co złe ponosi winę PiS a szczególnie J.Kaczyński.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Maciek 2
  • Maciek 2
  • 06.05.2011 16:32

Spada sprzedaż praszy w Polsce.O,to bardzo nie dobrze,bo głównymi kretaczami w naszym świadku pozostaną
wkrótce telewizja,radio i internet.A wiecie co? Za tym wszystki stoi PiS ,a konkretnie J.Kaczyński.Koniecznie napiszcie o tym !Czyżbyście zapomnieli!

Komentarz został ukrytyrozwiń
avatar
  • avatar
  • 06.05.2011 15:27

W dobie internetu gazety są zbyteczne

Komentarz został ukrytyrozwiń
Prawdziwy Polak
  • Prawdziwy Polak
  • 06.05.2011 14:49

Gadasz jakbyś kiedyś gazetę kupił ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń
HWAT
  • HWAT
  • 06.05.2011 14:46

JA NIE KUPUJĘ NIGDY TEGO SZMATŁAWCA ,,GAZETA WYBORCZA''