Facebook Google+ Twitter

Spadkobiercy Atlantydów - Zdzisław Bazan

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-02-15 16:59

Spadkobiercy Atlantydów to powieść napisana przez Autora na podstawie wspomnień, jakie pozostały mu po opowiadaniach wujka Władysława - tak jak i Autor potomka rodu Von Baztan de Santa Cruz

 / Fot. okładkaWszystkie opowiadania nawiązują do historii wojny. W rodzinie Von Baztan de Santa Cruz wojna była czymś naturalnym. Mężczyźni opuszczali swoje zamki i wędrowali w nieznane. Na wojnie nie szukali majątków, pozostawiali swoje rodziny w dobrobycie. Pomimo licznych zgromadzonych dóbr, żyli skromnie jak wędrowcy. Szukali przygód czy zaginionej ojczyzny - Atlantydy?

To oni jako pierwsi podbili wszystkie kontynenty. Podobnież nie ma już regionu na świecie, gdzie nie mieszkaliby ich potomkowie. Akcja powieści toczy się zarówno w czasach starożytnych, jak i tych bliższych - epoce peerelu. Autor opisuje działania na wielu kontynentach, często w miejscach egzotycznych, ale sporo wydarzeń ma miejsce na ziemiach polskich. Ukazane zostają znane wydarzenia historyczne z zupełnie innej perspektywy. Czy ciekawej? Zapraszamy do lektury o losach rodu Von Baztan de Santa Cruz.

Szczegóły


* Rodzaj literatury: Beletrystyka
* Wydawca: Novae Res, Gdynia 2008
* Wydanie: Pierwsze
* Liczba stron: 192
* ISBN: 978-83-61194-76-7
* Nośnik: Druk

http://zaczytani.pl/ksiazka/spadkobiercy_atlantydow,druk

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: novaeres


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.