Facebook Google+ Twitter

Sparc Media odznaczone certyfikatem innowacyjności Platinum

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-11-19 14:34

[b]Firma Sparc Media, zajmująca się rynkiem reklamy online, rich media, retargetingiem i RTB (real time bidding) została doceniona przez Polską Grupę Certyfikującą (PGC).[\b]

Dzięki krzewieniu nowoczesnywnych narzędzi, firma otrzymała prestiżowy certyfikat innowacyjności Platinum.[/b]

Sparc Media jest jednym z pionierów wprowadzania na polski rynek rozwiązań programmatic media buyingu, które na święcą na świecie w ostatnich latach triumfy, a ich popularność rośnie wprost proporcjonalnie do rozczarowania tradycyjnymi sposobami reklamy banerowej. Real Time Bidding pozwala przede wszystkim dotrzeć do osób, na których reklamodawcy zależy najbardziej, przy jednocześnie obniżonych kosztach kampanii i wysokim CTR.

Firma wyróżnia się na polskim rynku szerokim wykorzystywaniem platform technologicznych (korzysta z przeszło 30) oraz możliwością prowadzenia kampanii z użyciem tzw. DMP (Data Magagement Platform). Jako jedyna firma w Polsce, Sparc Media stara się sprostać oczekiwaniom związanym z reklamą w social media, oferując kampanie rich media na facebooku.

Certyfikat innowacyjności PGC przyznawany jest na podstawie dokonań i planów związanych z wykorzystywaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych, wprowadzania na rynek nowych produktów i usług, jak również rozwojem działalności firmy na polach marketingu i inwestycji. Głównym celem przyznawania Certyfikatu Innowacyjna Firma jest promocja firm, które stawiają na innowacyjność, a tym samym upowszechniają najlepsze praktyki w tym zakresie.
(Elżbieta Kutzner)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

ciekawy artykuł, w sumie na FanGrow.com każdy może samemu poprowadzić swoją kampanie w social media i internecie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.