Sparingi zespołów piłkarskiej Ekstraklasy z 11 lutego

Wyniki sparingów rozegranych w piątek 11 lutego przez zespoły piłkarskiej Ekstraklasy.

Maciej Skorża na pewno nie jest zadowolony z postawy swoich zawodników. Liga zbliża się wielkimi krokami, a formy brak. / Fot. mike.zielony, C.C. 2.0, http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Skor%C5%BCa_Maciej.jpg&filetimestamp=20100428103236Śląsk Wrocław – Dinamo Mińsk 2:2 (0:0)
Podczas zgrupowania na Cyprze Śląsk Wrocław zremisował z czwartą drużyną białoruskiej ekstraklasy Dinamem Mińsk. Wszystkie gole padły w drugiej połowie meczu. Dla Wrocławian zdobyli je Waldemar Sobota w 59 minucie meczu oraz Cristian Diaz w 76 minucie z rzutu karnego. Białoruski zespół dwa razy w trakcie spotkania doprowadzał do remisu, a robił to za sprawą Michaiła Afanasjewa w 62 minucie oraz Lucasa Sotero w 90 minucie meczu.

Polonia Bytom – FC Koper 0:1 (0:1)
Polonia Bytom przegrała 0:1 (0:1) z trzecią drużyną słoweńskiej ekstraklasy FC Koper. Sparing został rozegrany podczas zgrupowań obu zespołów w Turcji.

Korona Kielce – Otelul Galati 2:0 (2:0)
Przebywająca na obozie przygotowawczym na Cyprze Korona Kielce pokonała 2:0 (2:0) lidera rumuńskiej ekstraklasy Otelul Galati. Pierwszą bramkę dla Korony zdobył w 8 minucie Andradina , a wynik ustalił w 18 minucie Andrzej Niedzielan.

Legia Warszawa – Kubań Krasnodar 0:2 (0:1)
Przygotowująca się w Hiszpanii drużyna Legii Warszawa przegrała 0:2 (0:1) z beniaminkiem rosyjskiej ekstraklasy Kubaniem Krasnodar. Bramki dla zespołu z Rosji zdobyli Siergiej Dawydow w 35 minucie meczu oraz Aleksiej Skwierniuk w 87 minucie spotkania.