Sparingi zespołów piłkarskiej Ekstraklasy z 14 lutego

Wyniki sparingów rozegranych w poniedziałek 14 lutego przez zespoły piłkarskiej Ekstraklasy.

Legia Warszawa wygrała w sparingu. / Fot. Kamil Korbik, Licencja GNU 1.2, http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Warszawa-Stadion_Wojska_Polskiego_07_2010_2.jpg&filetimestamp=201007060Legia Warszawa - FK Indija 2:0 (0:0)
Podczas zgrupowania w Hiszpanii Legia Warszawa wygrała z dwunastą ekipą serbskiej ekstraklasy FK Indija 2:0 (0:0). Pierwsza bramka dla „wojskowych” padła po samobójczym trafieniu Borislava Jovanovicia w 49. minucie meczu. Drugiego gola strzelił Manu w 77. minucie spotkania.

Cracovia Kraków - Wołyń Łuck 2:2 (2:2)
W meczu kontrolnym rozegranym podczas obozu w Turcji Cracovia Kraków zremisowała 2:2 (2:2) z szóstą drużyną ukraińskiej ekstraklasy Wołyniem Łuck. Obie bramki dla ekipy z Krakowa strzelił Piotr Giza w 29. minucie z rzutu karnego i 36 minucie meczu.

Polonia Bytom - FK Jagodina 0:0
Bezbramkowym remisem zakończył się pojedynek trzynastego zespołu polskiej ekstraklasy Polonii Bytom z dziewiątą drużyną serbskiej ekstraklasy FK Jagodina. Sparing został rozegrany podczas zgrupowań obu ekip w Turcji.