Sparingi zespołów piłkarskiej Ekstraklasy z 16 lutego

Wyniki sparingów rozegranych w środę 16 lutego przez zespoły piłkarskiej Ekstraklasy.

Trener Legii Warszawa Maciej Skorża nie może być zadowolony z ostatnich sparingów swojego zespołu. / Fot. mike.zielony, C.C. 2.0Górnik Zabrze - PFK Sewastopol 0:3 (0:2)
W meczu kontrolnym rozegranym w Turcji Górnik Zabrze przegrał 0:2 (0:2) z 15. drużyną ukraińskiej ekstraklasy PFK Sewastopol. Bramki dla ukraińskiego zespołu zdobyli Ołeksandr Szeweluchin w 34. minucie meczu, Serhij Ferenczak w 39. minucie oraz Besart Ibraimi w 62. minucie spotkania.

Cadiz CF - Legia Warszawa 2:1
W ostatnim sparingu podczas obozu w Hiszpanii Legia Warszawa przegrała z czwartą drużyną czwartej grupy III ligi hiszpańskiej Cadiz CF 1:2 (1:2). Bramki dla Hiszpanów zdobyli Valentin Pachon w 33. minucie spotkania oraz samobójczą Artur Jędrzejczyk w 44. minucie meczu. Jedynego gola dla Legii strzelił w 28. minucie Rafał Wolski.