118521 miejsce

Sparingi zespołów piłkarskiej Ekstraklasy z 2 lutego

Wyniki sparingów rozegranych w środę, 2 lutego przez zespoły piłkarskiej Ekstraklasy.

Polonia Warszawa - Kubań Krasnodar 4:0 (1:0)
W meczu kontrolnym rozegranym w Hiszpanii Polonia Warszawa wygrała z beniaminkiem rosyjskiej ekstraklasy Kubaniem Krasnodar 4:0 (1:0). Bramki dla warszawskiego zespołu zdobyli Adrian Mierzejewski w 15 minucie meczu, Euzebiusz Smolarek w 75 oraz 84 minucie spotkania i Santiago Villafane w 81 minucie. Spotkanie zostało rozegrane w ramach Marbella Cup 2011.

Lechia Gdańsk - Wołyń Łuck 2:2 (0:2)
Przebywająca na obozie w Turcji Lechia Gdańsk zremisowała z szóstą drużyną ukraińskiej ekstraklasy Wołyniem Łuck 2:2 (0:2). Strzelcami bramek dla Lechii byli Tomasz Bobrowski w 41 minucie meczu i Kamil Poźniak w 67 minucie spotkania. Gole dla Wołynia Łuck strzelili Ołeksij Babyr w 2 minucie meczu i Ihor Skoba w 7 minucie z karnego.

Jagiellonia Białystok - Zimbru Chisinau 1:0 (1:0)
Piłkarze Jagiellonii Białystok przebywający obecnie na zgrupowaniu w Turcji wygrali z szóstą ekipą mołdawskiej ekstraklasy 1:0 (1:0). Jedyną bramkę w meczu zdobył w 33 minucie Bartłomiej Pawłowski. W 79 minucie spotkania karnego nie wykorzystał zawodnik Zimbru.

Górnik Zabrze - Olimpia Balti 4:0 (0:0)
Kolejny z polskich zespołów przebywający na obozie w Turcji to Górnik Zabrze. W swoim dzisiejszym sparingu pokonał piąty zespół mołdawskiej ekstraklasy Olimpie Balti 4:0 (0:0). Wszystkie bramki padły w drugiej połowie spotkania, a ich strzelcami byli: Daniel Sikorski 48, 82 i 85 minuta spotkania oraz Tomasz Zahorski w 83 minucie gry.

Górnik Polkowice - Śląsk Wrocław 1:1 (1:0)
Śląsk Wrocław zremisował w swoim pierwszym dzisiejszym sparingu z pierwszoligowym Górnikiem Polkowice 1:1 (1:0). Bramkę dla zespołu z Polkowic zdobył Łukasz Tumicz w 33 minucie meczu, a dla Śląska Remigiusz Jezierski w 84 minucie gry.

Chrobry Głogów - Śląsk Wrocław 0:1 (0:0)
W drugim sparingu rozgrywanym w Głogowie, Śląsk Wrocław pokonał trzecioligowy Chrobry Głogów 1:0 (0:0). Bramkę dla Wrocławian zdobył Rok Elsner w 65 minucie meczu.