Sparingi zespołów piłkarskiej Ekstraklasy z 3 lutego

Wyniki sparingów rozegranych w czwartek, 3 lutego przez zespoły piłkarskiej Ekstraklasy.

Cracovia Kraków – NK Osijek 0:1 (0:0)
W spotkaniu sparingowym rozgrywanym podczas zgrupowania w Turcji, Cracovia Kraków przegrała z jedenastą drużyną chorwackiej ekstraklasy NK Osijek. Jedyną bramkę meczu zdobył w 88 minucie meczu Mladen Pelaic.

GKS Bełchatów – Toboł Kostanaj 1:2 (0:1)
GKS Bełchatów zmierzył się w meczu sparingowym z mistrzem Kazachstanu Tobołem Kostanaj. Polski zespół przegrał 1:2. Bramkę dla GKS zdobył Maciej Małkowski w 85 minucie meczu. Strzelcami goli dla mistrza Kazachstanu byli Mantas Savenas w drugiej minucie oraz Igor Jurin w 55 minucie spotkania. Oba gole dla Tobołu zdobyte były po rzutach karnych.

Wisła Kraków – Molde FK 0:2 (0:1)
W trzecim meczu sparingowym rozgrywanym podczas zgrupowania w Hiszpanii Wisła Kraków przegrała z jedenastą drużyną norweskiej ekstraklasy Molde FK 0:2 (0:1). Bramki dla Norwegów zdobyli Pape Pate Diouf w 43 minucie spotkania i Magnus Eikrem w 59 minucie meczu. Spotkanie zostało rozegrane w ramach Copa del Sol 2011. Wicemistzowie Polski z kompletem porażek i bez zdobytego gola zajęli w tym turnieju 15.-16. miejsce.