118480 miejsce

Sparingi zespołów piłkarskiej Ekstraklasy z 4 lutego

Wyniki sparingów rozegranych w piątek 4 lutego przez zespoły piłkarskiej Ekstraklasy.

Arka Gdynia - FK Homel 1:1 (0:0)
W sparingu rozegranym podczas zgrupowania w Turcji, Arka Gdynia zremisowała 1:1 (0:0) ze zwycięzcą białoruskiej II ligi FK Homel. Bramkę dla Arki zdobył w 76 minucie Paweł Zawistowski, a w 89 minucie wyrównał gracz FK Homel, Jewgienij Zujew. Od 81 minuty meczu zespół z Białorusi grał w dziesiątkę, gdyż czerwoną kartkę dostał Siergiej Kozieka.

Korona Kielce - Dinamo Mińsk 1:1 (1:1)
Przebywająca na zgrupowaniu na Cyprze Korona Kielce zremisowała 1:1 (1:1) z czwartą drużyną białoruskiej ekstraklasy z ostatniego sezonu, Dinamem Mińsk. Gola dla Korony zdobył Sander Puri w 8 minucie meczu, zaś dla Dinama Mińsk, Leonid Kowiel w 30 minucie spotkania.