Sparingi zespołów piłkarskiej Ekstraklasy z 7 lutego

Wyniki sparingów rozegranych w poniedziałek 7 lutego przez zespoły piłkarskiej Ekstraklasy.

Miejmy nadzieję, iż podobną skuteczność Semir Stilic zaprezentuje w zbliżającym się pojedynku w Lidze Europejskiej. / Fot. Zakumk, http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Semir_Stilic_%282009%29.jpg&filetimestamp=20101118205525GKS Bełchatów – Lewski Sofia 0:1 (0:0)
W drugim dzisiejszym sparingu GKS Bełchatów przegrał z drugim zespołem bułgarskiej ekstraklasy Lewskim Sofia. Zwycięską bramkę dla Bułgarów strzelił Marko Vidovic w 85 minucie meczu.

Lech Poznań – HNK Hajduk Split 1:1 (0:1)
Podczas zgrupowania w Turcji Lech Poznań zremisował w sparingu z wiceliderem chorwackiej ekstraklasy HNK Hajdukiem Split. Pierwsi bramkę zdobyli Chorwaci, a jej strzelcem został Marin Ljubucic w 24 minucie meczu. Do wyrównania doprowadził Semir Stilic, który w 55 minucie spotkania wykorzystał rzut karny.