Sparingi zespołów z Warszawy i okolic. Ligi I-III

Przez cały okres przygotowań do rundy wiosennej, zespoły rozgrywają różne mecze sparingowe. W tym spisie zespoły lig I-III. Poniżej zestawienie z weekendu - 22-23 stycznia.

Dolcan Ząbki - Polonia Łaziska Górne 3:0
Dolcan Ząbki pokonał trzecioligowy zespół Polonię Łaziska Górne 3:0. Bramki dla zespołu z Ząbek zdobyli Marcin Stańczyk, Łukasz Wróbel oraz Michał Zapaśnik.

Dolcan wystąpił w składzie:

Dolcan Ząbki (I. połowa): Rafał Leszczyński - Marcin Korkuć, Łukasz Wróbel, Mariusz Unierzyski, Maciej Osłowski - Piotr Kosiorowski, Piotr Bazler, Hubert Robaszek - Marcin Stańczyk, Andrzej Stretowicz, Piotr Gawęcki.

Dolcan Ząbki (II. połowa): Maciej Humerski - Dariusz Dadacz, Tomasz Ciesielski, Mariusz Unierzyski, Grzegorz Piesio - Piotr Kosiorowski, Patryk Koziara, Hubert Robaszek - Jakub Kabala, Michał Zapaśnik, Damian Świerblewski.

Znicz Pruszków - Żbik Nasielsk 1:2

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pogoń Siedlce 3:1
Na boisku bocznym Stadionu Miejskiego w Nowym Dworze Mazowieckim, miejscowy świt rozegrał spotkanie sparingowe z trzecioligową Pogonią Siedlce. Bramki dla zespołu gospodarzy zdobyli Dariusz Zjawiński, Adam Gmitrzuk oraz zawodnik testowany. Dla Pogoni bramkę zdobył znany z ekstraklasy Jacek Kosmalski, były gracz między innymi Polonii Warszawa.

Mazur Karczew - Dwernicki Stoczek Łukowski 8:0
Trzecioligowy Mazur Karczew rozgromił czwartoligowy zespół Dwernicki Stoczek Łukowski. Bramki zdobyli Piotr Trzaskowski (3 gole), Mariusz Boniec (2 gole), Piotr Stańczuk, Mariusz Kopka oraz zawodnik testowany.

Ursus Warszawa - Piast Piastów 4:1
Ursus Warszawa pokonał zespół z ligi okręgowej Piast Piastów. Wszystkie bramki dla zespołu z Warszawy zdobyli testowani zawodnicy. Nie jest to dziwne ponieważ w całym zespole było ich aż dziesięciu. Oby w nadchodzącej rundzie wiosennej spisywali się równie dobrze.