Facebook Google+ Twitter

Sparingowe mecze Polaków w radiowej audycji

Już w najbliższy poniedziałek i wtorek, dwie bałkańskie reprezentacje sprawdzą, w jakiej formie przed Euro 2008 są "orły" Beenhakkera.

Mecze z Macedonią i Albanią rozegrane zostaną o godz. 20.30 w niemieckiej miejscowości Reutlingen. Według selekcjonera polskiej kadry, w tych spotkaniach nie jest najważniejszy wynik, lecz postawa na boisku piłkarzy. Przyznał on jednak, że dobrze byłoby wygrać oba sparingi.

Mecze traktowane są jako forma treningu. Beenhakker stwierdził, że są po to, by sprawdzić formę wszystkich powołanych piłkarzy. Wiadomo, że w obu spotkaniach nie wystąpi kontuzjowany Kuba Błaszczykowski. Trener Polaków wyjaśnił, że musi mieć przygotowanych zmienników w razie gdyby wystąpiły jakieś inne kontuzje i m.in. właśnie po to nasza drużyna zagra z Macedonią i Albanią.

Redakcja Kuszo FM zaprasza na relację z obu sparingów Polaków. W poniedziałek mecz z Macedonią o godz. 20.30, komentować będzie Marcin Szczudło. Natomiast we wtorek spotkanie z Albanią również o godz. 20.30, na antenie Kuszo FM komentować będzie Paweł Tomaszewski.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego słuchania i kibicowania "biało-czerwonym".
Link do słuchania radia: http://serwer1.cast24.pl:8650/listen.pls
Zapraszamy też na stronę: www.kuszotv.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.