Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2050 miejsce

Spartan Boxing Night - 28 listopada w Olsztynie

Boks zawodowy powraca na Warmię! 28 listopada w olsztyńskiej Uranii swój kolejny pojedynek stoczy m.in. Przemysław Opalach, posiadacz mistrzowskich pasów WBC Baltic, IBF International i WBF w wadze superśredniej.

Oficjalny plakat promujący galę Spartan Boxing Night. / Fot. Spartan PromotionW głównym wydarzeniu gali organizowanej przez grupę boksu zawodowego Spartan Promotion, wystąpi dobrze znany olsztyńskiej publiczności Przemysław Opalach (15-2, 13 KO). Popularny "Spartiata" skrzyżuje rękawice z reprezentantem Bośni i Harcegowiny - Slavisą Simeunovicem (14-9, 12 KO). Stawką pojedynku będą pasy WBC Baltic, WBF i tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski wagi superśredniej.

- Federacja przedstawiła nam do wyboru łącznie trzech rywali. Pierwszym był zawodnik z Afryki. Jeśli dobrze pamiętam, to konkretnie Tanzańczyk. Pięściarz z tak daleka z pewnością rozbudziłby dodatkowe zainteresowanie galą, jednak w momencie, gdy sami organizujemy galę i każdy grosz się liczy - koszty jego występu były zbyt wysokie. Nie mówię tu nawet o samej jego gaży, ale dodatkowych opłatach związanych z przelotem, wizą itd. - zdradził w rozmowie z redakcją Wiadomości24 Przemysław Opalach.

Logo grupy promotorskiej boksu zawodowego - Spartan Promotion. / Fot. Spartan Promotion- Drugą opcją był zawodnik z Niemiec, lecz jego rekord był niej niż niezadowalający. Takie zwycięstwo nic by mi nie dało. Ostatnim był właśnie Slavisa Simeunovic, na którego się zdecydowaliśmy - podsumował "Spartiata".

Poza założycielem klubu sportowego "Wilki Olsztyn", w Uranii wystąpi również m.in.: Cezary Samełko (2-0-1, 1 KO), Yavuz Ertuerk (16-1, 12 KO), Damir Beljo (17-0, 14 KO) i Piotr Kołodziejczyk, dla którego będzie to debiut na zawodowym ringu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.