Facebook Google+ Twitter

Spartanie i Frodo w Łodzi

Kto jeszcze? O tym decydują internauci w facebookowym konkursie "Łódź podBEATa", który bezpośrednio poprzedza VChamps - Mistrzostwa Polski DJ. Imprezę z udziałem światowych sław skreczowania - m.in. Qbertem, Craze’em i Kid Koalią.

Na VChamps nie zabraknie nawet Leonidasa! / Fot. screenZawrotnego tempa nabiera konkurs, w którym udział można wziąć poprzez umieszczenie na fanpage'u VChamps przerobionego graficznie motywu ze znanymi postaciami dużego ekranu. Założenie - bohater filmowy ma słowem lub gestem nawiązywać do nadchodzących wielkimi krokami Mistrzostw Polski DJ.

- Kluczem do sukcesu jest sztuka miksowania. Tak jak DJ-e w swojej muzyce, tak uczestnicy konkursu muszą połączyć różne elementy, aby stworzyć nowe dzieło. Dzieło, które w zabawny sposób pokaże, jak ważnym wydarzeniem jest VChamps. Bo zagra na nim wiele znanych osobistości pochodzących z miejsc nawet dalszych, niż Sparta! - tłumaczy ideę akcji Łukasz Chrzanowski, administrator fanpage'u VChamps.

Na trzech zwycięzców - autorów prac z największą liczbą facebookowych "polubień" - czekają podwójne wejściówki na VChamps. Rozstrzygnięcie losów BEATwy o bilety 27 marca.

VChamps odbędzie się 2 kwietnia w łódzkiej Atlas Arenie. Mistrzostwa szczycą się bezprecedensowym na polską skalę formatem. Na jednej scenie zagrają gwiazdy światowego DJ-ingu: Qbert, Craze (USA), Kid Koala (Kanada), Sinden, Krust (Wielka Brytania), Feadz (Francja).

Oprócz występów zagranicznych gości znajdzie się też element rywalizacji - pokazy rodzimych skrecz-wirtuozów, w tym m.in. Krime’a, Good Paula oraz Kwazara. Ich wyczyny za konsoletą ocenią DJ Craze i reprezentanci Red¬bull Music Academy.

Imprezę organizuje łódzka Atlas Arena wraz z producentem sprzętu DJ, firmą Vestax oraz Red Bull Music Academy. Wspiera ich agencja FuFuu i studenci specjalizacji "PR, reklama i promocja firmy" Dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Łódzkim.

Konkurs: http://www.facebook.com/vchamps

Profil VChamps na Facebooku: http://www.facebook.com/profile.php?id=100002169672925

Oficjalna strona imprezy: http://vchamps.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.