Facebook Google+ Twitter

Special Kinda Madness - coś więcej niż tribute band

Londyński Special Kinda Madness grają i śpiewają piosenki popularnych kiedyś zespołów ska-punkowych, Specials i Madness.

Special Kinda Madness, fot. Archiwum Zespołu / Fot. Special Kinda MadnessSpecial Kinda Madness to nietypowy cover band - bo chłopaki (i dziewczyny) grają na swoich koncertach piosenki zespołu Madness, jak i Specials. Nie znam innego tribute bandu który jest w stanie w ten sposób upiec dwie pieczenie na jednym muzycznym rożnie.

Kiedy obejrzycie filmiki video z ich występów na żywo, to będziecie zaskoczeni jak profesjonalnie zespół brzmi i jak bezpoardonowo, z wielką pewnością siebie, występuje, grając role swoich muzycznych idoli. W sumie można powiedzieć, że Special Kinda Madness to coś więcej niż cover band - to niemal normalny, oryginalny zespół, z taka tylko różnicą, że gra i śpiewa nie swoje piosenki.

W składzie zespołu, oprócz charyzmatycznego wokalisty, można usłyszeć różne instrumenty, które jako całość dają fajne połączenie muzyki ska, z punkowym zacięciem. Poza tym kapela wydała właśnie swoją EPkę z sześcioma utworami - pośród nich przeboje Specialsów i Madnessów. EPka jest o tyle ciekawa, że jest nagrana na żywo, więc oddaje fantastycznie atmosferę jaka panuje na koncertach grupy. Słychać na krążku oklaski, rozmowy fanów, a nawet pracowników baru wynoszących szkło.

Więcej o zespole i ich koncertach w Wielkiej Brytanii tutaj: Special Kinda Madness website

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.