Facebook Google+ Twitter

Specjalnie na Dzień Dziecka: Zobaczcie, kto otrzymał książkę

1 czerwca obchodzimy Dzień Dziecka i z tej okazji przygotowaliśmy dla Was akcję. Napiszcie, jak zaplanować ten wyjątkowy dzień i wygrajcie interesujące książki dla dzieci.

 / Fot. Okładka książkiMiędzynarodowy Dzień Dziecka jest świętem wszystkich dzieci na całym świecie. W tym roku wypada w niedzielę - to doskonała okazja, by rodzice wraz ze swymi pociechami spędzili ten dzień razem. Z tej okazji, przygotowaliśmy akcję dla...rodziców:)

Napiszcie w komentarzach, jak zamierzacie w tym roku świętować dzień Waszych pociech? Podpowiedzcie, jak zaplanować ten szczególny dla każdego dziecka dzień, aby był dla niego niezapomniany?

Dziękujęmy za nadesłane komentarze!

Książki otrzymują:

Andrzej Maleszka "Magiczne drzewo" - Anna Dzikowska

Komiksy o tematyce ekonomicznej - FOR

Nowe przygody Bolka i Lolka - Znak

Najnowsze przygody Mikołajka - Znak - Anna Bielawska

Zestaw książek "Czytam sobie" - trzypoziomowy program wspierania nauki czytania dla dzieci w wieku 5 - 7 lat. - Monika KaczmarekWybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Dziękuje serdecznie za przyznaną nagrodę:) Moja córcia na pewno się ucieszy jak razem przeczytamy przygody Mikołajka.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Żeby Dzień Dziecka był niezapomniany, wystarczą dobre chęci, zapał i zaangażowanie rodziców, czyli nas. Dzieci nie potrzebują drogich prezentów. Potrzebują naszego czasu, uwagi, obecności. Poczucia, że robimy coś razem z nimi i dla nich, bo je kochamy, lubimy, bo są dla nas ważne, bo chcemy im sprawić przyjemność, bo lubimy spędzać z nimi czas. Przygotuję córeczce ulubione dania i przysmaki, zorganizuję rodzinną wycieczkę rowerową z piknikiem lub kino - w zależności od pogody, a na koniec dnia otrzyma drobny prezent...

Komentarz został ukrytyrozwiń

U nas dzień dziecka jest codziennnie! Dzieci są tak ważnymi dla nas istotami, że nie można się nimi zajmować tylko w dniu ich święta.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mimo że moje dziecko ma dopiero 4 lata zawsze staram się dzień dziecka celebrować tak, żeby czuło że to wyjątkowe święto typowo dziecięce. Zazwyczaj w pierwszej kolejności jeździmy na festyny, które są specjalnie organizowane z tej okazji. Tam ma okazję wyhasać się na świeżym powietrzu, pojeździć na prawdziwym koniku, poskakać na dmuchańcach czy pobawić się z wieloma dziećmi.W tym roku pozwolimy też dziecku na "zdrową dyspensę" na słodycze. Oczywiście dostaje również jakiś prezencik. Ale chyba najfajniejszym prezentem jako dla pierwszorocznego przedszkolaka jest dzisiejsza wycieczka z dziećmi to krainy krasnoludków, zwierzątek etc. Szczerze mówiąc dzień dziecka tak naprawdę "celebrujemy" przez kilka dni w zależności od zaplanowanego wcześniej planu:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.