Facebook Google+ Twitter

Specjalnie na Dzień Matki: Napisz komentarz i wygraj książkę!

26 maja obchodzimy Dzień Matki i z tej okazji przygotowaliśmy dla Was akcję. Napiszcie, jaka jest współczesna Matka Polka i wygrajcie interesujące pozycje książkowe.

 / Fot. okładki książekJeszcze kilkadziesiąt lat temu kobieta miała tylko zajmować się domem i wychowywać dzieci. Na szczęście, od tego czasu wiele się zmieniło. Wydaje się, że obecnie, współczesne polskie kobiety z powodzeniem łączą wiele ról: żony, matki, pracownicy i dbającej o siebie atrakcyjnej kobiety. Jedno jest pewne: współczesna Matka Polka ma wiele twarzy.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane komentarze. Wasze uzasadnienia bardzo nam się spodobały, dlatego postanowiliśmy nagrodzić wszystkie autorki!

Książki otrzymują:

1.Marqaux Fraqoso "Zabawa w miłość", Prószyński i S - ka - Bogumiła Nowak, Daria Marek

2.Alice Hoffman "Gołębiarki", Wielka Litera - Joanna Kasprzak

3.Lisa Tucker "Kruche szczęście", Prószyński i S - ka - Lenka Mi

Bardzo prosimy o kontakt Panią Darię Marek i Panią Lenkę Mi. Nasz adres: redakcjaw24@wiadomosci24.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Współczesna mama? Moja mama nią była. Umarła dwa lata temu, ale pokazała swą siłę prawdziwej kobiety, która nie poddaje się do końca. Do końca walczyła z nowotworem i do końca miała nadzieję. I takie są w większości Polki uparte, pełne optymizmu nawet w najtrudniejszych czasach. Zdeterminowane, by jak najlepiej zabezpieczyć i wychować potomstwo, by zdobyć pracę. Faceci często się załamują, wpadają w depresję i uciekają od problemów. Współczesna Polka nie ucieka, a stara się stawić czoła problemom. Jest często silniejsza od mężczyzny, nie fizycznie, a psychicznie. I będąc silną nie traci uroku kobiecości, upodobania do ładnych rzeczy, czułych słówek i pragnienia wielkiej miłości. Mimo, że twarda jak stal, to w środku ciepła i delikatna. Trudne czasy zmuszają Polkę do wykazania się siłą, przedsiębiorczością i charakterem. Ileż z tych kobiet mówi z dumą: jesteśmy twarde baby, byle co nas nie złamie. Są jak prawdziwe amazonki, które walczą z przeciwnościami i trudnościami. Taka też była moja mama, która miała silny charakter odziedziczony po kobietach z naszej rodziny, a jednocześnie była bardzo piękna i subtelna. To dlatego współczesna Polka potrafi zawojować świat.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 23.05.2014 09:41

Idealna matka Polka to kobieta, która przede wszystkim nie jest idealna. Nic tak nie wkurza innych jak chodzący ideał.... Tak matka jest po prostu wystarczająco dobra dla swoich dzieci, zachowuje zdrowe proporcje pomiędzy dbaniem o samą siebie, a dawaniem uwagi swoim latoroślom. Jest sobą, żyje w zgodzie z własnymi wartościami, a nie tymi które wciskają nam przez szklany ekran spece od reklamy...Wystarczająco dobra matka jest uważna na potrzeby dziecka, obserwuje je i zapewnia mu to czego ono potrzebuje, zarówno w sferze potrzeb fizycznych jak i emocjonalnych. Zazwyczaj tak się składa że dobra matka to szczęśliwa matka, tak to się jakoś przekłada..

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.