Facebook Google+ Twitter

Specjalny koncert Krzysztofa Krawczyka na Dzień Kobiet w Lublinie

10 marca o godzinie 19 w Filharmonii Lubelskiej odbędzie się jedyny w swoim rodzaju koncert z okazji Dnia Kobiet - koncert legendarnego Trubadura Krzysztofa Krawczyka, który wystąpi wraz z 12-osobowym zespołem.

 / Fot. OrganizatorKrzysztof Krawczyk to jedna z najbardziej rozpoznawalnych ikon polskiej muzyki rozrywkowej. Ten najsłynniejszy Trubadur zadebiutował w roku 1963, a karierę solową rozpoczął w roku 1973. W całej swojej karierze wydał ponad 100 płyt, z których ogromna część pokryła się złotem i platyną.

 / Fot. OrganizatorNie sposób zliczyć koncertów, wyróżnień, nagród i występów, jakie stały się udziałem Krzysztofa Krawczyka. O jego sławie świadczy fakt, że OBOP dwa razy z rzędu wskazał Krzysztofa Krawczyka jako najpopularniejszego piosenkarza w Polsce. Trzy Super Jedynki w Opolu, Platynowy Słowik w Sopocie, Fryderyki, a także - wraz z zespołem Trubadurzy - Złoty Krzyż Zasługi nadany przez prezydenta.

 / Fot. OrganizatorNa wyjątkowy, zorganizowany z okazji Dnia Kobiet koncert artysty, zaprasza Agencja Artystyczna Monolit do sali koncertowej Filharmonii Lubelskiej przy ulicy Marii Curie-Skłodowskiej 5, 10 marca o godzinie 19.

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.