Facebook Google+ Twitter

Speckomisja o niedoszłym zamachu w Warszawie

Członkowie sejmowej komisji do spraw służb specjalnych ocenili pracę ABW w sprawie przygotowywanego zamachu bombowego na Sejm jako profesjonalną oraz zgodną z prawem.

Sejmowa komisja ds. służb specjalnych zebrała się w siedzibie ABW w Warszawie,  / Fot. NKgdzie przez kilka godzin zapoznawała się z działaniami, które doprowadziły do zatrzymania Brunona K. planującego zamach terrorystyczny na Sejm.

Członkowie sejmowej komisji ds. służb specjalnych mają zastrzeżenia do tego, że o działaniach ABW i prokuratury dowiedzieli się dopiero z mediów.

Wprowadzenie na posiedzeniu dokonał szef ABW gen. Krzysztof Bondaryk. Następnie zaprezentowano chronologiczną informację o działaniach, jakie podjęła Agencja, a na końcu była runda pytań.

- Należycie, wzorowo wręcz wykonała swoją robotę, za co należy się podziękowanie - tak ocenił pracę ABW Zbigniew Sosnowski z PSL.


 / Fot. wiadomosci.gazeta.plNatomiast poseł PiS Marek Opioła pytał :
- Czemu miała służyć ta konferencja dwa dni temu, jaki miała cel prokuratura, żeby wpuścić taką ilość informacji w mediach? -


Według posła Opioły prokuratura powinna poinformować opinię publiczną dopiero wówczas, gdy śledztwo przeprowadzone byłoby do końca i złożony byłby akt oskarżenia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Brakuje zakończenia ...Komisja Sejmowa ds Służb Specjalnych jednogłośnie uznała ,że działanie ABW było zasadne .
Pytania co ,gdzie , kiedy informacja w tej sprawie mało istotne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.