Facebook Google+ Twitter

Spędź całą, taneczną noc w kinie

"ENEMEF: Noc Taneczna" to nocny maraton filmowy organizowany w 21 miastach w Polsce. Skierowany jest do ludzi zafascynowanych kinem oraz filmem, ale także do ludzi pozytywnie zakręconych.

Plakat / Fot. EMENEFTaneczna noc w Płocku rozpoczyna się 13 marca, w piątek o 23.30 w kinie Helios, które znajduje się w Galerii Wisła. "ENEMEF: Noc Taneczna" to cztery filmy, które łączy taniec. Na ekranie pojawią się: "Kochaj i tańcz"(premierowo), "Step up 2", "Step up: Taniec zmysłów" oraz "Just dance - Tylko taniec". Maraton filmowy zakończy się około 7 rano.

Niestety kino nie oferuje rezerwacji telefonicznej oraz przez internet. Prowadzona jest jedynie przedsprzedaż biletów w kasie kina. Bilety na maraton kosztują od 25 do 20 zł. Jest to pierwsza akcja ENEMEF w płockim kinie.

Nazwa ENEMEF pochodzi od pierwszych liter "Nocny Maraton Filmowy". Akcja organizowana jest przez pasjonatów kina w 21 miastach w kraju. Jak twierdzą organizatorzy nocny maraton filmowy jest czymś wyjątkowym, ponieważ spędzamy całą noc z tymi samymi ludźmi, na tej samej sali kinowej. To na pewno świetna okazja do poznania nowych ludzi i nawiązania nowych kontaktów.

- W tym, że kilkaset osób przychodzi oglądać filmy w nocy jest coś z magii "Cinema Paradiso" - twierdzą organizatorzy - Sam pomysł wziął się z niedosytu wrażeń filmowych, przyjście do kina na jeden, dwa filmy to coś zupełnie innego niż spędzenie w kinie całej nocy, przenoszącej nas w inny świat.

EMENEF jest skierowany do ludzi zafascynowanych kinem oraz filmem, ale także do ludzi pozytywnie zakręconych - W końcu kto normalny spędza całą noc w kinie? - pytają organizatorzy. Okazuje się, że jednak takich ludzi są tysiące. Miesięcznie na nocnych maratonach filmowych organizowanych przez EMENEF bierze udział ponad 200 tysięcy ludzi z całej Polski!


Sprawdź, czy w Twoim mieście organizowany jest ENEMEF!
Informacja o płockim ENEMEFie na stronie internetowej kina Helios
Informacja o płockim ENEMEFie na oficjalnej stronie internetowej akcji

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.