Facebook Google+ Twitter

Spędź swoje 20. urodziny w radiu!

Nie masz pomysłu w jaki sposób uczcić swoje dwudzieste urodziny? Przyjdź 4 czerwca do siedziby Polskiego Radia Euro w Warszawie, na imprezę zorganizowaną specjalnie dla urodzonych w 1989 roku.

otrzymałam zgodę na wykorzystanie tego plakatu / Fot. http://polskieradioeuro.pl/Polecamy.aspxPolskie Radio Euro postanowiło w sposób niecodzienny uczcić okrągłą rocznicę pierwszych wolnych wyborów w Polsce. Do swojej siedziby zaprasza wszystkich dwudziestolatków, na absolutnie niecodzienne wydarzenie - wielką imprezę urodzinową, zorganizowaną dla słuchaczy urodzonych w 1989. - Wierzymy, że akcja będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem. Słuchaczami naszej rozgłośni są głównie osoby w wieku 15-25 lat - mówi Małgorzata Zalewska, zajmująca się organizacją wydarzenia.

Jakie warunki należy spełnić, by móc wziąć udział w tej imprezie? Przede wszystkim należało urodzić się w 1989 roku. Jeśli jesteś taką osobą, musisz wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie głównej Polskiego Radia Euro i następnie wysłać go pod wskazany adres (również znajdujący się na tamtej stronie). Niestety liczba uczestników będzie ograniczona. - Do studia będziemy mogli zaprosić maksymalnie 60 osób. Jeśli liczba zainteresowanych będzie większa, wtedy zastrzegamy sobie prawo do wyboru uczestników. Najprawdopodobniej odbędzie się to zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy"- informuje Zalewska.
Wszyscy zainteresowani mogą zgłaszać chęć udziału w akcji od wczoraj do końca maja. Impreza odbędzie się 4 czerwca w siedzibie głównej Polskiego Radia Euro przy Alei Niepodległości 77/85 (studio S2) w Warszawie. Udział w niej jest bezpłatny (uczestnicy muszą we własnym zakresie zapewnić sobie jedynie przejazd i ewentualny nocleg).

Na miejscu, na wszystkich jubilatów będzie czekać sporo atrakcji. Przez cały dzień na antenie radia będzie prowadzona dyskusja na temat tego, jak żyje się współczesnym dwudziestolatkom. O godz. 17.00 zaproszeni goście wezmą udział w debacie, którą poprowadzi Justyna Dżbik, pt. „Ja mam 20 lat, Ty masz 20 lat, przed nami całe życie”. Tuż po niej najlepsze - ogromny tort i występ–pojedynek freestylowców, zaaranżowany przez Dużego Pe, pod dość tajemniczym tytułem: "Bitwa o wolność".
Formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie: http://polskieradioeuro.pl/Polecamy.aspx
Adres na który należy go wysłać:
promocja.euro@polskieradio.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.