Facebook Google+ Twitter

Speedflatmating - współlokator poszukiwany

Szukasz pokoju do wynajęcia? A może współlokatora? Masz już dosyć czasochłonnego przeglądania ofert w gazetach i internecie? Udaj się na speedflatmating!

Po fast dates (szybkie randki), czy swap party (wymienianie się ubraniami), przyszedł czas na organizowanie spotkań dla osób poszukujących współlokatora lub pokoju do wynajęcia. Pomysłodawcami tego przedsięwzięcia są właściciele portalu internetowego spareroom.co.uk dla ludzi poszukujących mieszkań.

Podczas speedflatmating wynajmujący dostają białe naklejki a najemcy czerwone. Na stronie internetowej organizatora można przeczytać o zaletach takich imprez.

Szybciej
W jednym miejscu widzisz wielu ludzi, z którymi możesz porozmawiać i zaprezentować swoją ofertę.

Bezpieczniej
Chodzenie do domu nieznajomych lub ich zapraszanie na oglądanie mieszkania, nie należy do najbezpieczniejszych, ponieważ nigdy nie wiadomo na kogo się trafi.

Łatwiej
Jeśli nie spodoba Ci się jedna osoba zaraz możesz znaleźć inną. Poza tym na spotkaniach panuje luźna atmosfera, można zrelaksować się przy barze. W takich okolicznościach ludzie są bardziej naturalni.

Zabawniej
Możesz spędzić miły wieczór i poznać dużo nowych ludzi.

Organizator Ben Craft aranżuje cztery tego rodzaju spotkania w miesiącu, które na razie odbywają się w Londynie, lecz w planach jest rozszerzenie działalności na całą Wielką Brytanię.
Nie pozostaje nic innego jak tylko czekać, aż idea speedflatmating zawita do Polski

źródła:wp.pl
http://www.speedflatmating.co.uk/find-a-flatmate/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.