Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

5802 miejsce

Spektakl "Andropauza - Męska Rzecz" w Auditorium Maximum w Olsztynie

Marek Siudym, Maciej Damięcki, Ryszard Kotys i inni wystąpią w spektaklu "Andropauza - Męska Rzecz, czyli zdecydowana odpowiedź na Klimakterium". Sztukę będzie można zobaczyć w sobotę, 26 listopada, w olsztyńskiej Auli Auditorium Maximum.

 / Fot. plakatSpektakl porusza temat andropauzy - męskiej przypadłości, której panowie najczęściej doświadczają po 50. roku życia. Charakteryzuje się ona gwałtownym spadkiem poziomu testosteronu, nadmiernym zmęczeniem czy bezsennością.

W sztuce ukazana jest historia pięciu nieznajomych mężczyzn, którzy spotykają się w sanatorium. Każdy z nich posiada inną osobowość i charakter. Panowie wspominają młodość, wypowiadając się o niej w prześmiesznych dialogach i piosenkach.

W komedii Jana Jakuba Należytego w rolę kuracjuszy wcielili się: Marek Siudym, Maciej Damięcki, Ryszard Kotys, Jacek Kawalec, Dariusz Gnatowski i Andrzej Beya-Zaborski.

Spektakl odbędzie się w sobotę, 26 listopada br., w olsztyńskiej Auli Auditorium Maximum. Początek zaplanowano na godz. 17.

Bilety zamawiać można telefonicznie pod numerem 504-524-020 (telefon do kas Auditorium Maximum) oraz nabyć w empiku (Centrum Handlowe Alfa w Olsztynie).

Więcej informacji na: http://andropauza.info/


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.