Facebook Google+ Twitter

Spektakl „Histerie miłosne” atrakcją zawodów Susz Triathlon 2013

Tegoroczna edycja zawodów Susz Triathlon będzie obfitowała nie tylko w sportowe emocje – 21 czerwca podczas wieczoru inauguracyjnego zawody na deskach suskiej sceny letniej zostanie wystawiona sztuka „Histerie miłosne”.

 / Fot. Histerie miłosneW ramach tegorocznych zawodów w Suszu rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski w Triathlonie na dystansie sprint oraz Mistrzostwa Polski Aktorów i Dziennikarzy. W tej grupie startuje Bartłomiej Topa, który już po raz drugi bierze udział w zawodach. „Starty w triathlonie to nie tylko niesamowita frajda, ale też niezwykłe wyzwanie. Wspieram w ten sposób również Fundację SYNAPSIS, która pomaga dzieciom i dorosłym osobom z autyzmem” - mówi aktor. Podczas tegorocznego Susz Triathlonu będziemy mogli zarówno kibicować mu na mecie, jak i oklaskiwać podczas spektaklu „Histerie miłosne”.

„Histerie miłosne” to najnowsza propozycja niezależnego producenta sztuk teatralnych Tito Productions. Autorem tego broadwayowskiego hitu jest Murray Schisgal („Tootsie”), zaś przekładu i adaptacji dokonał Bartosz Wierzbięta („Shrek”, „Madagaskar”). Poza Bartłomiejem Topą w spektaklu występują Magdalena Boczarska i Szymon Bobrowski. Trio aktorów w zabawny sposób opowiada o miłosnych perypetiach trójki znajomych, których problemy są bliskie niejednemu z nas.


Więcej informacji o spektaklu na stronie http://histeriemilosne.pl
oraz na fanpage’u https://www.facebook.com/histerie.milosne

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Świetna obsada sztuki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.