Facebook Google+ Twitter

Spektakl „Kochanie na kredyt” w reżyserii Olafa Lubaszenko. Premi

W ostatnią sobotę Polonia w Wielkiej Brytanii miała ogromną przyjemność uczestniczyć w londyńskiej premierze spektaklu teatralnego „Kochanie na kredyt” w reżyserii Olafa Lubaszenko.

 / Fot. Małgorzata Mroczkowska / Fot. Małgorzata MroczkowskaWśród publiczności nie zabrakło znanych celebrytów z Polski, którzy coraz chętniej uczestniczą w podobnych przedsięwzięciach nad Tamizą. Dla nas, Polaków mieszkających poza Polską to ogromna radość zobaczyć na deskach angielskiego teatru polskich aktorów, których wszyscy uwielbiamy.

Bilety na przedstawienie były w całości wyprzedane już na dwa miesiące przed premierą, co pokazuje jak bardzo Polacy spragnieni są kontaktu z teatrem znad Wisły. Spektakl w londyńskim The Mermaid Theatre zorganizował SignTyp Events.

Sztukę „Kochanie na kredyt” napisał Marcin Szczygielski, stroje zaprojektował Tomasz Jacyków, a całość wyreżyserował Olaf Lubaszenko. Na scenie mogliśmy zobaczyć same gwiazdy: Tamarę Arciuch, Bartka Kasprzykowskiego, Filipa Bobka, Agnieszkę Sienkiewicz oraz Piotra Zelta.

O czym był spektakl? O życiu, miłości i związanej z tym zawiłej historii, o zakupach, zdradach, gotowaniu w telewizji, słowem o nas samych. Na koniec widzów czekała niespodzianka w postaci nietypowej kreacji, w jaką wcielił się Bartek Kasprzykowski. I tu muszę powiedzieć, że bardzo zaimponował mi swobodą z jaką poruszał się w całkiem wysokich szpilkach. Niejedna kobieta mogłaby uczyć się od niego tej sztuki. Jednak gwiazdą spektaklu, przynajmniej w mojej opinii została Tamara Arciuch. Aktorka uwiodła widzów nie tylko talentem komediowym, ale przede wszystkich niezwykłą klasą i elegancją.

Wśród publiczności podczas londyńskiej premiery spektaklu można było zobaczyć takie znakomitości jak, Tomasz Raczek, Jan Borysewicz oraz Oliver Janiak i Agnieszka Cegielska ze stacji TVN.

Polecamy spektakl i zapraszamy do naszej galerii zdjęć.
http://mumsfromlondon.com/articles/2013/11/24/spektakl-%E2%80%9Ekochanie-na-kredyt%E2%80%9D-w-re%C5%BCyserii-olafa-lubaszenko-premiera-w-londynie

Tekst i zdjęcia Małgorzata Mroczkowska

www.mumsfromlondon.com

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.