Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

5015 miejsce

Spektakl "Niewiarygodne" i wernisaż wystawy "Mistrzowie Iluzji"

W sobotę, 15 października 2016 wydarzeniem towarzyszącym premierze spektaklu "Niewiarygodne – Radek Hoffman", będzie wernisaż "Mistrzowie Iluzji – wystawa interaktywna".

Plakat spektaklu 15 października 2016 (sobota) o godz. 19.00 Teatr V6 w Łodzi zaprasza na premierę spektaklu "Niewiarygodne", którego twórcą jest Radosław Hoffman.

Czy wiecie jakie jest najbardziej strzeżone miejsce na ziemi ? Ludzki umysł. Bierzemy za pewnik to, że nasze myśli, wspomnienia czy emocje są w nim bezpieczne, ale czy na pewno? Od setek lat istnieją osoby, które specjalizują się w różnego rodzaju technikach i metodach, dzięki którym nasz umysł może zostać sforsowany. To mentaliści, którzy wykorzystują psychologię, sugestię, manipulację, iluzję, a czasami nawet hipnozę do tego, aby wpływać na nasz umysł. Czy
jesteście gotowi na takie spotkanie? "Niewiarygodne" to pierwszy w Polsce unikatowy spektakl, gdzie głównym środkiem wyrazu jest właśnie mentalizm. Tematem przewodnim spektaklu jest fascynacja autora wszystkim tym, co niewiarygodne. Niesamowite przypadki, zdarzenia, historie czy umiejętności wypełniają show od początku do końca. Widzowie będą mieli szanse wybrać się w podróż, w głąb ludzkiego umysłu. Poznać jego mechanizmy, pułapki oraz sztuczki. Publiczność współtworzy show będąc jego integralną częścią już od pierwszych chwil. Ta wybuchowa mieszanka tworzy zupełnie nową jakość, której jeszcze nie było na polskim rynku rozrywkowym.

Bilety: 35 zł normalny, 25 zł ulgowy,
Miejsce: Teatr V6 w Łodzi,
ul. Żeromskiego 74/76,
Plakat wystawy Mistrzowie Iluzji / Fot. mat. prasowe
Wydarzeniem towarzyszącym premierze spektaklu "Niewiarygodne – Radek Hoffman" będzie wernisaż "Mistrzowie Iluzji – wystawa interaktywna". Jest to unikatowa wystawa, dzięki której można zagłębić się w fascynującą historię największych mistrzów iluzji oraz ich najbardziej strzeżone sekrety. Wystawa łączy interaktywne elementy, dzięki którym zwiedzający będą mogli wcielić się w postać iluzjonisty wykorzystując unikatowe, oryginalne eksponaty należące do dawnych mistrzów takich jak Harry Houdini czy Howard Thurston. Lewitacja, znikanie czy przepiłowanie to tylko niektóre z iluzji, które będzie mógł wykonać zwiedzający wystawę.

Celem ekspozycji jest ożywienie najbardziej znanych efektów iluzjonistycznych i udostępnienie ich szerszemu gronu odbiorców. Oryginalne dokumenty, plakaty czy rekwizyty, to tylko część przedstawionych eksponatów, które składały się na złotą erę iluzji przypadającą na przełom XIX i XX wieku. Niektóre okazy liczą sobie prawie 300 lat i obrazują jak sztuka iluzji rozwijała się na przestrzeni wieków. „Mistrzowie Iluzji” to niepowtarzalna okazja do wkroczenia w świat tej sztuki i poznania go z bliska.
Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających od 15 października 2016. Wstęp wolny.

Żródło: mat. prasowe

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.