Facebook Google+ Twitter

Spektakl walentynkowy z niespodziankami w Teatrze Polskim w Poznaniu

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-02-10 14:39

"Kotka na rozpalonym blaszanym dachu" Tennessee Williamsa w reż. Kuby Kowalskiego to propozycja Malarni Teatru Polskiego w Poznaniu na 14 lutego.

 / Fot. Teatr Polski w PoznaniuTeatr Polski w Poznaniu zaprasza 14 lutego na teatralne walentynki – wyjątkowy spektakl połączony z licznymi atrakcjami dla widzów. Osoby, które postanowią spędzić walentynkowy wieczór w Teatrze Polskim w Poznaniu, otrzymają Karty Widza umożliwiające zakup tańszych biletów na spektakle w sezonie artystycznym 2011/2012. Ponadto wśród widzów obecnych na spektaklu zostaną wylosowane teatralne gadżety oraz nagrody–niespodzianki związane z przedstawieniem „Kotka na rozpalonym blaszanym dachu”.

„Kotka na rozpalonym blaszanym dachu” Tennessee Williamsa w reż. Kuby Kowalskiego to przewrotny portret rodziny. Z okazji urodzin patriarchy, plantatora miliardera, przyjeżdżają do rodzinnego domu jego dwaj synowie z żonami. Jubilat obchodzi swoje ostatnie urodziny – jest śmiertelnie chory na raka. Nie wie o tym jego żona, nie wie sam chory; wiedzą synowie i synowe. Świąteczne spotkanie rodzinne przybiera nagle nieoczekiwany obrót…

W spektaklu w reżyserii Kuby Kowalskiego występują: Wojciech Kalwat (Tatulek), Teresa Kwiatkowska (Mamuśka), Ewa Szumska (Margaret), Michał Kaleta (Brick), Barbara Prokopowicz (Mae), Jakub Papuga (Gooper), Andrzej Szubski (Ksiądz).
Scenografia i kostiumy do spektaklu przygotowała Katarzyna Stochalska; reżyserię świateł Damian Pawella, a muzykę Piotr Maciejewski. W pracach nad sztuką brała również udział dramaturżka Julia Holewińska.

Walentynkowy spektakl odbędzie się 14 lutego o godz. 19.30 w Malarni. Bilety: 40 zł. Partnerzy akcji: Cukiernia Weber z Poznania oraz Solar Company.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.