Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8631 miejsce

Spektakle Teatru TV w Internecie

TVP udostępniła w serwisie www.vod.tvp.pl trzy wybitne spektakle Teatru Telewizji, które wzbudziły szczególne zainteresowanie publiczności.

Spektakl W internetowym serwisie publicznego nadawcy można już oglądać wiele pozycji z ramówki – w tym ulubione seriale czy programy rozrywkowe. Spektakle teatralne dotychczas można było zobaczyć w sieci wyjątkowo – jedynie podczas premiery.

Po rozwiązaniu kwestii prawnych, wiążących się z udostępnianiem przedstawień bez tego ograniczenia, widzowie mogą liczyć na to, że nowo powstające produkcje największego teatru w Polsce będą mogli oglądać o dowolnej porze, na dowolnym urządzeniu mobilny.

Wśród pozycji udostępnionych w pierwszej kolejności znalazły się:


„Next-ex” - Juliusza Machulskiego. Obsada: Anna Seniuk, Małgorzata Zajączkowska, Julia Rosnowska oraz Jan Englert, Krzysztof Stelmaszyk i Jakub Firewicz.

„Trzy razy Fredro” – to trzy jednoaktówki Aleksandra Fredry - „Świeczka zgasła”, „Zrzędność i przekora” oraz „Nikt mnie nie zna”, wyreżyserowane przez trzech mistrzów: Jerzego Stuhra, Mikołaja Grabowskiego i Jana Englerta. A w każdej z nich plejada znakomitych aktorów.

„Moralność pani Dulskiej” – z rewelacyjną Magdaleną Cielecką w tytułowej roli i w niekonwencjonalnej interpretacji reżysera Marcina Wrony.

Na jakie kolejne przedstawienia Teatr Telewizji zaprosi swoich widzów nie tylko przed telewizory, ale i przed monitory i ekrany tabletów?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 04.10.2013 20:51

przydatna informacja, na pewno coś obejrzę. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.