Facebook Google+ Twitter

Spełniaj swoje pasje w biznesie

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-02-26 16:39

Chciałbyś osiągnąć sukces na miarę Allegro czy GaduGadu? W Twojej głowie kłębi się masa pomysłów, ale nie wiesz jak się zabrać do ich realizacji? My wyciągamy do Ciebie rękę! Ruszyła II wielkopolska edycja „Szkoły Milionerów - Innowatorzy”.

Jeśli jesteś przedsiębiorczym studentem, doktorantem, absolwentem (ale nie minęło więcej niż 12 miesięcy od ukończenia przez Ciebie studiów) to jest to konkurs dla Ciebie. Pracujesz w
jednostce naukowo-badawczej, masz już swoją działalność gospodarczą lub pracodawcę (jesteś zatrudniony w mikro-, małym- lub średnim przedsiębiorstwie) to również jest to konkurs skierowany do Ciebie.

Do tego jesteś już zameldowany na terenie Wielkopolski? Jeśli tak, to pozostaje Ci tylko wysłać do nas swój pomysł i sprawić by nas przekonał i znalazł się wśród najlepszych. Pokonanie pierwszego etapu kwalifikacji otworzy Ci możliwość uczestnictwa w 2-dniowym Treningu Przedsiębiorczości (PABA - Poland as a business area). Jeśli po Treningu będziesz w dwunastce osób, które wykażą się największą pomysłowością podczas tworzenia mini-biznesplanu, zostaniesz zaproszony do udziału w projekcie „Szkoły Milionerów - Innowatorzy”.

„Szkoła Milionerów - Innowatorzy”, to jedyna w Polsce szkoła, która nauczy Cię, jak w realnym świecie prowadzić biznes i odnieść sukces. Celem projektu jest wyłowienie osób z najciekawszymi, nowatorskimi pomysłami i zadbanie, aby te być może rewolucyjne idee nie skończyły się jedynie na papierze.

W ramach projektu na 12 autorów najlepszych biznesplanów czeka 8-miesięczne, unikalne wsparcie szkoleniowo–doradcze. Pod skrzydłami Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości sprawdzisz swój pomysł w praktyce, nie ponosząc żadnego ryzyka. Otrzymasz od nas „know-how” w zakresie tworzenia firmy i wdrażania innowacji. Zapewnimy Ci infrastrukturę niezbędną do zbudowania własnej firmy (obsługę prawną i księgowo-finansową,), a najlepsi eksperci (rzecznik patentowy, broker finansowy, mentor, coach) zapewnią stałe, kompleksowe doradztwo.

Wykorzystaj szansę i spełnij swoje marzenia. Z nami Twój pomysł rozwinie skrzydła!

Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie poznan.innowatorzy.eu. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 28 marca 2010r.

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Nadesłała: Marzena Leśnicka

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.