Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

20181 miejsce

Śpiewał z Rusowicz, teraz szykuje singla z Lubertem

Poznajcie Mariusza Wawrzyńczyka. Utalentowany wokalista, Mariusz Wawrzyńczyk, znany z programu „Szansa na sukces“ oraz z wydania singla o tytule „Jeszcze wierzę“, idzie za ciosem i brawurowo robi karierę.

Po swoim udziale w wspomnianym programie „Szansa na sukces“, czy „Bitwie na głosy“, muzyk nie spoczywa na laurach. Inensywnie pracuje, współpracuje z wielkimi osobistościami polskiej sceny muzycznej, dzięki czemu daje się poznać szerszej publiczności.

Ostatnio wokalista wystąpił w duecie ze znaną wokalistką, Anią Rusowicz, wykonali razem utwór „Ślepa miłość“. Wokalista jest także częstym gościem w stacjach radiowych, pojawił się m.in w „Muzycznej Jedynce“, w audycji prowadzonej przez Marię Szabłowską, gdzie opowiadał o znajomości z Urszulą Dudziak, która po jego udziale w „Bitwie…“ przerodziła się w przyjaźń.
Młody. Utalentowany wokalista z wielkimi planami i marzeniami. / Fot. Fot. Z albumu Mariusza Wawrzyńczyka
Mariusz w rozmowach stwierdza, że w muzyce najważniejsza jest dusza. Teraz, po raz kolejny zdecydował się na współpracę z kolejnym cenionym artystą, a mowa o Tomku Lubercie, z którym obecnie pracuje nad singlem o tytule „Miłość jest wśród nas“.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.