Facebook Google+ Twitter

Śpiewasz? Jesteś niepełnosprawny? To zgłoś się na "Impresje"

Współautorzy: Marta Wróbel

Fundacja Inicjatyw na Rzecz Niepełnosprawnych Pro Omnibus ogłasza nabór uczestników na XV Jubileuszowy Festiwal Piosenki Młodzieży Niepełnosprawnej "Impresje Artystyczne 2011". Zgłaszać się mogą utalentowane wokalnie osoby niepełnosprawne.

Finał koncertu galowego czyli hymn fundacji "Serce za uśmiech" wykonywany przez wszystkich uczestników / Fot. M. WróbelCelem Impresji Artystycznych jest dokształcanie wokalne oraz promocja utalentowanych niepełnosprawnych piosenkarzy i muzyków.

XV Jubileuszowy Festiwal Piosenki Młodzieży Niepełnosprawnej "Impresje Artystyczne 2011” odbędzie się głównie w Ciechocinku w dniach od 14 lipca do 1 sierpnia 2011 roku – w tym warsztaty wokalne i koncerty.

Jak czytamy w regulaminie festiwalu: W Festiwalu – w części konkursowej – mogą wziąć udział dzieci i młodzież w kategoriach wiekowych 6 – 14 i do 23 lat (na ostatni dzień terminu zgłoszeń, czyli 15 lutego 2011 r.), co oznacza, że w konkursach wystąpić mogą osoby, które graniczny wiek osiągnęły nawet na pięć miesięcy przed rozpoczęciem Impresji.

Festiwal to 18 dni ciężkiej, aczkolwiek owocnej pracy. Impreza składa się z warsztatów oraz 6 koncertów z profesjonalną orkiestrą symfonicznej.

W koncertach jak i warsztatach weźmie udział 50 niepełnosprawnych uczestników z Polski oraz z zagranicy.

Jest też czas na wspólną zabawę np. dyskotekę przygotowaną przez organizatorów festiwalu / Fot. M. WróbelLaureaci otrzymają nagrody finansowe: za Grand Prix, za 1 miejsce i za 2 miejsce. Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy ukończenia warsztatów wokalnych i uczestnictwa oraz upominki. Organizator zapewnia w trakcie warsztatów oraz prób przed koncertami fachową opiekę profesjonalnych muzyków i instruktorów. Jak zapewnia organizator - Fundacja Pro Omnibus - udział w Impresjach jest nieodpłatny.

Organizator zakłada możliwość bezpośrednich przesłuchań na żywo potencjalnych kandydatów na uczestników Impresji. W zależności od okoliczności odbywać się to będzie w miejscu zamieszkania kandydata, w siedzibie Organizatora albo innym ustalonym miejscu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Brawo, Magdo. tekst na 5. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szkoda, że to tak daleko ode mnie! Pozdrowienia

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.