Facebook Google+ Twitter

"Śpiewnik Pana Wasowskiego" w Teatrze Syrena. Bilety rozdane

„Śpiewnik Pana Wasowskiego” to żartobliwe przedstawienie muzyczne z udziałem Justyny Steczkowskiej i Wojciecha Malajkata, w którym artyści kontynuują, tak charakterystyczną dla tekstów Jeremiego Przybory, zabawę słowami i znaczeniami. Mamy trzy podwójne zaproszenia dla autorów W24 na 6 lutego.

 / Fot. Krzysztof Bieliński,Teatr Syrena„Śpiewnik Pana Wasowskiego”, znakomity spektakl muzyczny z największymi przebojami wspaniałego duetu Wasowski i Przybora, to żartobliwe przedstawienie muzyczne, w którym artyści kontynuują, tak charakterystyczną dla tekstów Jeremiego Przybory, zabawę słowami i znaczeniami.

 / Fot. Krzysztof Bieliński,Teatr SyrenaWszystko skąpane w doskonałej muzyce i śpiewie Chóru Kameralnego Collegium Musicum. Na scenie będą Państwo mogli zobaczyć prawdziwą współczesną diwę: Justynę Steczkowską oraz Wojciecha Malajkata, który całość opatrzy dowcipnym komentarzem. W spektaklu usłyszymy takie utwory jak: „Bo we mnie jest sex”, „Rodzina”, „Kaziu zakochaj się” czy „Wesołe jest życie staruszka”.

 / Fot. Krzysztof Bieliński,Teatr SyrenaPodwójne zaproszenia na 6 lutego, na godzinę 19 otrzymują: Beata Gumienna, Agnieszka Filipek i Anna Lewandowska

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Ślicznie dziękuję :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Skoro gra toczy się o podwójne zaproszenia... nie ma nic piękniejszego niż pozytywne zaskoczenie. Proszę i obiecuję obszerna recenzję ze spektaklu muzycznego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ogromnie bym chciała uczestniczyć w tym przedstawieniu. Zapowiada się obiecująco, a ja bardzo lubię w ten sposób spędzać czas. Chętnie też opiszę wrażenia ze spektaklu, w postaci recenzji :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Poproszę bilety na ten spektakl. Deklaruję napisania swojej pierwszej recenzji dla W24

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo lubię spektakle muzyczne oraz piosenki Wasowskiego i Przybory, więc chętnie zobaczyłabym tę sztukę i napisała recenzję. Choć wiem, że nikt nie zaśpiewa jak oni, ale za to może być całkiem zabawnie. I przy okazji może przekonam się do Justyny Steczkowskiej ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Och co to będzie za wieczór-chciałabym tam być a relacje opisze.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.