Facebook Google+ Twitter

SPINLAB LIVE SESSIONS | Temat Rzeka

TEMAT RZEKA Plaża przy Moście Poniatowskiego, Warszawa 24 lipca 2015 Godz. 21:00 | FREE

 / Fot. Temat RzekaSPINLAB to warszawska szkoła DJ-ska, której założycielami są DJ KEBS i FALCON1. W oczekiwaniu na wznowienie stacjonarnej działalności (wrzesień 2015) zapraszamy na kolejnąimprezę z cyklu SPINLAB LIVE SESSIONS, czyli luźny melanż na którym zagrają zarówno prowadzący zajęcia jak i kursanci, a także przyjaciele Spinlabu.

Impreza jest przedłużeniem formuły Spinlab o możliwość zaprezentowania i sprawdzenia swoich umiejętności Dj-skich w klubowych warunkach. Półtora roku naszej działalności zaowocowało powstaniem ciekawej, różnorodnej muzycznie społeczności, zaangażowanej w tworzenie i miksowanie muzyki na żywo. To wydarzenie ma na celu jej integrację i przede wszystkim dobrą zabawę.

Głównym punktem naszej imprezy jest występ DJ VaZee, który kilka miesięcy temu dołączył do spinlabowej ekipy. Mistrz Świata IDA World 2014 Show Category i Vice Mistrz Świata IDA World 2014 Scratch Category. Uczestniczy w projekcie Steve Nash & Turntable Orchestra, gdzie naturalne dźwięki fortepianu i orkiestry symfonicznej przeplatane są scratchowanymi partiami generowanymi przez gramofony. Jego sety to mix świeżych, nu beatowych produkcji z klasycznym funkiem, rapem i basowymi brzmieniami, a wszystko to przeplatane jest dogrywanymi na żywo partiami perkusyjnymi. Obecnie jest tour DJ-em rapera Kękę i nieczęsto można usłyszeć jego DJ set więc tym bardziej zapraszamy!

ARTYŚCI:

FALCON1
www.facebook.com/falcon1yo

DJ KEBS
www.facebook.com/todjkebs
DJ VAZEE
www.facebook.com/VaZeeDj

SPINLAB SCHOOL DJ’s
www.facebook.com/spinlabdjApel do wszystkich, którzy odwiedzają plażę przy Moście Poniatowskiego i nie tylko.

Prosimy, zachowuj się!

1. Zachowaj porządek. Wyrzuć do kosza śmieci po sobie, a także śmieci pozostawione przez niekulturalnego sąsiada.
2. Zachowaj kulturę osobistą. Nie załatwiaj swoich potrzeb w lesie. Skorzystaj z bezpłatnej toalety miejskiej w pawilonie przy ulicy lub WC klubokawiarni.
3. Zachowaj rozsądek. Wisła jest piękna, ale niebezpieczna. Nie ryzykuj wyczynów pływackich!
4. Zachowaj czystość. Plaża przeznaczona jest do plażowania. Ognisko rozpalaj tylko w wyznaczonym do tego miejscu, po lewej i prawej stronie plaży.
Niech te zasady staną się Twoją dewizą. Pokaż że masz głowę na karku i pomóż dbać o wygląd swoich ulubionych miejsc. Korzystaj z życia jak należy i naucz też tego swoich przyjaciół!

Dziękujemy!
Poza tym... have fun & keep clean :)

https://vimeo.com/94983488

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.