Facebook Google+ Twitter

Spis Powszechny 2011 - już możesz zrobić to sam przez internet!

Do 16 czerwca na stronie www.spis.gov.pl można samemu „spisać się” przez internet. Warto uczynić to tym bardziej, że wypełnienie formularza pełnego trwa niecałe 2 minuty.

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2011 - pierwszy raz można to zrobić przez Internet! / Fot. GUSNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2011 to najważniejsze, przeprowadzane przez GUS co 10 lat badanie populacji. W czasie spisu zostaniemy zapytani między innymi o nasz adres zamieszkania, obywatelstwo, narodowość i poczucie przynależności narodowe / etniczne, język, jaki posługujemy się w kontaktach codziennych.

Czytaj też: Narodowy Spis Powszechny. Jakich pytań mogą spodziewać się Polacy?

Już teraz formularz można wypełnić przez internet. Wystarczy mieć przy sobie dowód osobisty. Strona startowa jest bardzo przejrzysta i łatwo można odnaleźć potrzebne linki – formularz do wypełnienia w wersji on-line lub off-line.

Aby skorzystać z formularza samospisu w wersji on-line należy podać pesel oraz hasło.

W celu uzyskania hasła wypełnia się formularz identyfikacyjny.


Informacje na formularzu powinny być podane wg stanu w dniu 31 marca 2011 r. o godzinie 24.00.

Czytaj też: GUS ostrzega: uwaga na fałszywych rachmistrzów spisowych

Piąta edycja konkursu Dziennikarz Obywatelski 2010 Roku trwa! Dołącz, wygraj 10 tysięcy


Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (40):

Sortuj komentarze:

anna ślęzak
  • anna ślęzak
  • 23.11.2011 09:41

tak

Komentarz został ukrytyrozwiń
anna ślęzak
  • anna ślęzak
  • 23.11.2011 09:40

ok

Komentarz został ukrytyrozwiń
anna ślęzak
  • anna ślęzak
  • 23.11.2011 09:40

ok

Komentarz został ukrytyrozwiń
jan kowalski
  • jan kowalski
  • 15.06.2011 19:40

te spisy sa do niczego. a jak ktos za granica i nie ma interneta. nawet nie wie ze w polsce jest jakis spis to jak ma sie spisac. wogole po co komu te informacje

Komentarz został ukrytyrozwiń
spis przez internet instruk
  • spis przez internet instruk
  • 08.06.2011 19:53

http://www.to.com.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110607/KRAJ_SWIAT/377520195

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jolka
  • Jolka
  • 06.06.2011 17:53

W programie jest wiecej bledow.Nie moglam sie zalogowac, bo bylo za malo miejsca na numer telefonu.Mieszkam za granica i moj numer tel.z kierunkowym sie nie miescil a bylo to wymagane.Moze jest jeszcze inna mozliwosc spisu powszechnego dla mieszkajacych poza granicami kraju?

Komentarz został ukrytyrozwiń
baz
  • baz
  • 15.05.2011 15:43

Pytanie mam. W piątek zjawił się u mnie rachmistrz, nie było mnie wtedy w mieszkaniu, więc umówił
się z moją ciotką, z którą mieszkam, że wpadnie w poniedziałek. Tyle że dzisiaj wyjeżdżam i znowu
się miniemy.
Wczoraj spisałam się więc przez internet.
Może mi ktoś powiedzieć, czy rachmistrz zjawi się jeszcze, czy dotarła już do niego informacja, że
spisałam się sama?
I jeszcze jedno, można jakoś się upewnić, że wypełniony formularz dotarł gdzie miał dotrzeć?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Elżbieta Skorykow
  • Elżbieta Skorykow
  • 08.04.2011 20:19

W programie jest błąd, który powoduje, że w formularzu on-line wpisuje się moje nazwisko, które zmieniłam 30 lat temu, i nie ma możliwości korekty. W formularzu identyfikacyjnym podałam aktualne nazwisko, ale mimo tego w formularzu końcowym występuje moje poprzednie nazwisko. Jak mam to zmienić ???

Komentarz został ukrytyrozwiń
jan musial
  • jan musial
  • 08.04.2011 19:28

to jest farsa jak afera hazardowa

Komentarz został ukrytyrozwiń
jan musial
  • jan musial
  • 08.04.2011 19:25

czy każdy z rachmistrzów ma certyfikat do danych tajnych .Nie widzę się by komuś obcemu mówić o swoich zarobkach w moich oczach jest to nie wiarygodne skoro państwo robi wszystko by prosty pracownik nie miał nic do mówienia jak mogę ujawnić je na przykład mojemu sąsiadowi którego nie lubię.