Facebook Google+ Twitter

Spisek przeciw PiS i materiały na PO w archiwach służb?

Zdaniem Tomasza Markowskiego Samoobrona i PO zawiązały spisek przeciwko PiS, a w zasobach służb specjalnych być może znajdują się niekorzystne dla PO materiały. Rokita: - Równie dobrze, ktoś mógł powiedzieć: “k.... twoja mać”.

- Nie ma wątpliwości, że mamy do czynienia z prowokacją. Wszystko zaczęło się od spotkania Lepper-Tusk w Wolnowie koło Poznania. Wówczas zawiązana została pewnego rodzaju umowa, że trzeba zniszczyć rząd PiS – stwierdził wiceprzewodniczący i poseł PiS Tomasz Markowski .

Jego zdaniem świadczą o tym zdarzenia, które miały miejsce po spotkaniu liderów PO i Samoobrony. Najpierw Lepper rozbił koalicję, potem Tusk zapowiedział demonstrację, a Wałęsa oświadczył, że dni Kaczyńskich są policzone. Według posła Markowskiego wszystko to układa się w logiczną całość i jest dowodem na istnienie spisku przeciw PiS. Wiceprzewodniczący pogroził też palcem Platformie Obywatelskiej, sugerując, że w zasobach służb specjalnych mogą znajdować się jakieś niekorzystne dla PO materiały.

- Dlatego niezbędna jest sejmowa komisja śledcza. Może okaże się, że są jakieś tajne nagrania w archiwum służb specjalnych i wtedy marszałek Komorowski nie będzie się już tak strasznie oburzał, bo to PO było pierwsze do rozdawania stanowisk – stwierdził wiceszef PiS.

Poprosiliśmy liderów PO, by ustosunkowali się do słów wiceprzewodniczącego Prawa i Sprawiedliwości.

Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski
Bronisław Komorowski (PO)/fot. mwmedia– Przyzwoity człowiek, jeśli czegoś nie wie, nie ma dowodów, to nie mówi. To ulubiona śpiewka PiS - mówienie "być może", może się okazać”, “kto wie”. Tylko, że ta śpiewka doprowadziła do całkowitego negliżu ich sposobu uprawiania polityki – powiedział Bronisław Komorowski z PO. – Nikt nie wierzy już w rzucane ot tak, niby niechcący, albo za pośrednictwem mediów cienie, podejrzenia, insynuacje. Ja takiej polityki nie uprawiam i nie lubię więc nie powiem: być może ten pan w ogóle przyleciał z Marsa...

Poseł Jan Rokita
Ja nie mogę na takim poziomie rozmawiać. Jak mam się ustosunkować do Jan Rokita (PO)/fot. mwmedia tego, że ktoś mówi: “być może znajdą się jakieś kwity”. Równie dobrze, ktoś mógł powiedzieć: “k.... twoja mać”, a pani przyjdzie do mnie, żebym się do tego ustosunkował. To jest dokładnie taka sytuacja i tu nie ma co komentować.
A jeśli chodzi o spotkanie liderów, to Lepper się z Tuskiem nie spotkał w Poznaniu ani pod Poznaniem. Patrząc jak PiS rządzi, próbujemy od paru miesięcy odsunąć ich od władzy i nie potrzebujemy do tego celu umawiać się z Lepperem. Oni Leppera sprowokowali do tego typu działań wyrzuceniem go z rządu i upokarzaniem go. Najpierw sami sobie go wzięli do rządu, choć my uprzedzaliśmy, żeby tego nie robili, a potem potraktowali go jak psa.
Jeśli ktoś weźmie sobie takiego rodzaju awanturniczego polityka, a potem traktuje go jak psa, to konsekwencje takiego postępowania można przewidzieć. Nie potrzeba tutaj szukać żadnych ukrytych mechanizmów, bo tu wszystko jest na wierzchu, oni sami zgotowali sobie ten los.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Ci Panowie od samego początku ustosunkowywują się odnośnie PiS-u i co z tego??? Dzieci jak nie było, tak nie ma:-))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.