Facebook Google+ Twitter

Spłonęło 100 metrów kwadratowych dachu

W Łodzi spłonął dach pustostanu, wystawionego na sprzedaż. Nikt nie ucierpiał w pożarze.

Pożar pustostanu - płonący dach. / Fot. Krzysztof DudekOgień wybuchł około godz. 15, na ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich w Łodzi, na poddaszu pustostanu, należącego do administracji nieruchomości "Zielony Rynek". Do zaprószenia doszło na drewnianych schodach prowadzących na strych. Spaleniu uległo około 100 metrów kwadratowych dachu. Mimo, że nikt nie doznał obrażeń, w akcji gaśniczej brało udział 6 zastępów gaśniczych, jeden podnośnik i drabina. Pożar ugaszono około godziny 16, ale dogaszanie trwa do chwili obecnej. Na miejscu obecne były również służby medyczne, Policja i Straż Miejska oraz Dyspozytor Inżyniera Miasta.

Dowódca akcji młodszy brygadier Andrzej Świątek - KM PSP w Łodzi / Fot. Krzysztof DudekAkcją dowodził mł. brygadier Andrzej Świątek z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi.

Pożar pustostanu - płonący dach. / Fot. Krzysztof DudekW tym miejscu w ostatnich 2 miesiącach do tego pustostanu już 4 razy wyruszały jednostki PSP. Może Urząd Miasta Łodzi zainteresowałby się losem tej nieszczęsnej rudery, która sam wystawił do sprzedaży a nie narażał nas podatników na koszta a mieszkańców okolicznych kamienic na stres.

Strażacy w akcji / Fot. Krzysztof DudekPłonący pustostan / Fot. Krzysztof Dudek

Strażacy na podnośniku starali się jak najszybciej ugasić pożar. / Fot. Krzysztof DudekWozy gaśnicze / Fot. Krzysztof Dudek

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 18.09.2007 23:20

+++ za foty:D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.