Facebook Google+ Twitter

"Spływa to po mnie jak po kaczce". Korwin odpowiada prezesowi PiS

Niedawno Jarosław Kaczyński zarzucił Korwin- Mikkemu, że działa w interesie postkomunistów i bałamuci polską młodzież. Lider KNP postanowił odnieść się do tych zarzutów.

"Nic tak w głowach nie mieszało młodym Polakom jak ideologia Korwina, która nie ma żadnego związku z rzeczywistością. Nigdzie na świecie te idee nie są realizowane. Natomiast świetnie ona służyła temu, żeby młodzi zdolni ludzie zamiast zajmować się tym jak zorganizować Polskę, wspólnotę roili o jakimś superaliberaliźmie; społeczeństwie, w którym nie ma żadnych obowiązków. Nigdzie na świecie czegoś takiego nie ma(...) To jest jeden z mechanizmów manipulowania młodym pokoleniem, w szczególności jego najzdolniejszą częścią . Bo to właśnie w elitarnych uczelniach, w SGH w Warszawie ta ideologia pustoszy. Ci młodzi ludzie powinni zajmować się realną polską gospodarką, jak ją doprowadzić do rozkwitu, jak rozwiązać sprawy polskiego państwa, polskiego statusu jako narodu. A oni się zajmują jakimiś bajkami jak to na Wyspach Dziewiczych jest dobrze"- powiedział o działalność Korwin- Mikkego, Jarosław Kaczyński (Czytaj więcej: http://www.wiadomosci24.pl/artykul/kaczynski_o_dzialalnosci_korwina_operacja_czysto_dywersyjna_275823.html).

Prezes PiS powiedział jeszcze, że działalność Korwin-Mikkego jest operacją o charakterze czysto dywersyjny,. Nieoczekiwanie Korwin- Mikke przyznał mu rację i powiedział, że stosuje dywersję nie tylko wobec PiS - ale wszystkich uczestników obecnego systemu, eurosocjalizmu. Korwin- Mikke zgodził się również z tezą Kaczyńskiego, iż jego liberalna ideologia nie ma żadnego związku z rzeczywistością:"Nie chcemy związku z korupcją, głupotą itd. Odrzucamy tę rzeczywistość – a ludzie, którzy tę rzeczywistość tworzą, nie będą mieli żadnego wpływu na budowę Nowego Państwa Polskiego – bo by tam przenieśli obecną zarazę.WDost.Marek Borowski (Warszawa-Praga, niezal.) powiedział to był dosadniej: „Korwin-Mikke jest poza głównym nurtem polskiej polityki”. Tak jest! Bo „główny nurt polskiej polityki” to po prostu kloaka!"- napisał Korwin- Mikke na swoim blogu.

W wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego padło oskarżenie, że Korwin- Mikke działa w interesie postkomunistów. Oczywiście, prezes PiS zastrzegł, że JKM mógł to robić nieświadomie. Mocna sugestia jednak padła i poszła w świat; dla niektórych słowa szefa PiS są tylko potwierdzeniem podejrzeń, iż Korwin- Mikke jest agentem. Sam lider KNP nie przejmuje się tego typu opiniami: "Ja tylko przypominam, że kiedy WCzc.Jarosław Kaczyński nie robił nic, a śp.Lech Kaczyński pisał doktoraty o przewagach marksizmu-leninizmu, to ja siedziałem w więzieniu – a dziś jestem: zwolennikiem gen.Czesława Kiszczaka, miłośnikiem Adolfa Hitlera, agentem sow… pardon: rosyjskim i białoruskim oraz unio-fobem potępiającym znakomicie wynegocjowany przez b-ci Kaczyńskich „Traktat Lizboński”. Ja już za komuny przywykłem do takich oskarżeń. Spływa po mnie, jak woda po kaczce."- stwierdził

https://plus.google.com/u/0/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

"W wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego padło oskarżenie, że Korwin- Mikke działa w interesie postkomunistów". Jest rzeczą oczywistą, że człowiek tak inteligentny jak J.K. Mikke nie chce mieć nic wspólnego z postgebelsami.
"dla niektórych słowa szefa PiS są tylko potwierdzeniem podejrzeń, iż Korwin- Mikke jest agentem".
Dla innych, że bracia Kaczyńscy są agentami od samego początku ich działalności.
"Kibic z dala" i "pieszczoch komuny".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.