Facebook Google+ Twitter

"Spojrzeć w oczy tajemnicy" w zabrzańskim MDK

Wykład „Spojrzeć w oczy tajemnicy” to prezentacja najciekawszych przypadków polskiego, prawdziwego „Archiwum X”, czyli niezwykłych zdjęć czy relacji z terenu Polski. 21 maja w Młodzieżowym Domu Kultury nr 2 w Zabrzu odbędzie się spotkanie z Robertem Bernatowiczem.

Wykład „Spojrzeć w oczy tajemnicy” to prezentacja najciekawszych przypadków polskiego, prawdziwego „Archiwum X”, czyli niezwykłych zdjęć czy relacji z terenu Polski. Podczas tego wykładu Robert Bernatowicz opowie o lądowaniach w naszym kraju pojazdów obcych cywilizacji. Powie, dlaczego przylatują, jak wyglądają, czego chcą i kiedy może być ów oficjalny kontakt, na który czeka ludzkość. Będzie o reinkarnacji i przypadkach dzieci, które pamiętają swoje wcześniejsze wcielenia i które zdaniem autora prezentacji mogą być żywym dowodem na to, że człowiek ma nieśmiertelną duszę, która wciela się w kolejne ciała.

Autor wykładu poruszy temat przyszłości Polski i Ziemi w kontekście największych światowych przepowiedni. Czy rzeczywiście Polska zniknie z powierzchni ziemi w 2012? Odpowiedź na to pytania na pewno padnie. Na wykładzie pokazane zostaną także zdjęcia duchów i niezwykłych manifestacji sił „pozazmysłowych” z terenu Polski. Będzie to jedyna w życiu okazja, aby na własne oczy przekonać się, że świat nie jest tak prosty, jak wynikało by to z pobieżnej lektury codziennej prasy... zapraszamy!

Robert Bernatowicz - dziennikarz telewizyjny i radiowy, a także prezes Fundacji Nautilus. Od 1990 roku tworzy jedno z największych na świecie Archiwum Zjawisk Niewyjaśnionych, które uważane jest za polskie prawdziwe „X`Files”. Twórca i jednocześnie prowadzący legendarnego programu „Nautilus Radia Zet”, który pokazał Polakom nieznane oblicze naszego kraju.

Lądowania UFO, przypadki potwierdzonych reinkarnacji, nieznane manifestacje - to wszystko było dla wielu słuchaczy „Nautilusa” prawdziwym szokiem. To właśnie na bazie owej audycji powstała w 2001 roku Fundacja Nautilus, która dzisiaj posiada największe archiwum zdjęć, filmów i relacji o spotkaniach ludzi „z nieznanym”. W 1997 Robert Bernatowicz wymyślił i stworzył program „Nie do Wiary”, który był prezentowany na antenie TVN i utrzymał się w ramówce tej stacji przez 10 lat. Obecnie jest uznawany za jeden z największych autorytetów w dziedzinie zjawisk pozazmysłowych.

„Spojrzeć w oczy tajemnicy”, będzie to główny temat, jaki poruszy na spotkaniu Robert Bernatowicz 21 maja 2010 w Młodzieżowym Domu Kultury nr 2 w Zabrzu przy ul. 3-go Maja 12.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.