Facebook Google+ Twitter

Spojrzenie Boga

Wyobrażam sobie, że jestem Bogiem i patrzę z góry na swoje dzieło stworzenia. Z racji moich korzeni patrzę na Polskę i oczom swoim nie wierzę, jak ci ludzie realizują moje porządki...

Dzień trzeci – 27 maja

„Sondaż: cztery partie w Sejmie; rośnie poparcie dla PO i PiS” - czytam na największym polskim portalu internetowym. A co, myślicie że w niebie nie ma internetu? Ja nie potrzebuję żadnego laptopa, aby wszystko widzieć. Wracając jednak do meritum, jak ma nie rosnąć poparcie TWA jak ci wszyscy „święci” drzwiami i oknami pchają się do władzy.

Weźmy takiego Maryjana, tfu kto mu dał takie imię, Krzaklewskiego. Tak bardzo chce służyć ludziom, że postanowił założyć profil na Naszej Klasie i zaprasza do znajomych wszystkich jak leci ze swojego okręgu wyborczego wg alfabetu. Maryjan, wczoraj miałeś 3 tys., dziś rano już miałeś 4014 znajomych, ile ci potrzeba głosów żeby wejść do tego królestwa Europejskiego?

Poproś mnie może ci to załatwię, bo aż żal patrzeć na to jak bardzo wam zależy na wygraniu tego wyścigu do „służby społecznej”. Zamknąłeś możliwość dodawania komentarzy dla niezalogowanych, ale nie bój się, już jednego takiego przewodniczącego Rady Miejskiej Jeleniej Góry Huberta Papaja wygoniłem z tego diabelskiego portalu. I to wszyscy akurat z PO. Ja wszystko widzę, pewnie masz jeszcze jakieś konto na portalach randkowych, ale nie chce mi się szukać.

Teraz piszesz – Marian Krzaklewski, lat 58, Kolbuszowa/Gdańsk, mężczyzna (Gadu-Gadu ukryte, telefon, Skype ukryte), narty, rower górski, kuchnia włoska, mniam, mniam, mniam, radny Europejskiego Komitetu, bla, bla, bla...

Żebrzesz żałośnie, skomlesz o głosy, zaszczytów ziemskich wam potrzeba, ale jak wysyłałem do was interpelację z kosmosu, to mi nie odpowiadaliście tylko kartki świąteczne wysyłaliście na maila. Wstydź się Maryjan!

W moim domu jest wiele pokoi, ale póki co na pewno nie ma miejsca zwłaszcza dla członków tych czterech wspomnianych na początku partii, bo moje sondaże mówią zupełnie co innego.
U mnie ostatni będą pierwszymi...
Guru

Tekst pierwotnie opublikowany na uroda.onet.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Gmina Rewal zażądała od budowniczych gazociągu kaucji w wysokości 3 mld (PLN, EURO?) na okoliczność ewentualnych szkód.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak na Bóstwo, to za mały ogląd. Ja uważam, że PE to swego rodzaju lamus polityczny pozwalający doczekać się godnych apanaży na starość. Odnoszę wrażenie, że nasi posłowie są mało aktywni. Zresztą? Jak reszta naszych służb Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Moim skromnym zdaniem, Polska, jako kraj mający kontakt z Morzem Bałtyckim, prawie na całym jego brzegu południowym, powinna bez przerwy zgłaszać swój sprzeciw wobec budowy Gazociągu Połnocnego. Tym czasem w Polsce cisza, niemal, jak makiem posiał. Nie będę daleki od prawdy, jeśli powiem, że Dziennikarze Obywatelscy, również o tym milczą. Widać jastem w mniejszości. Być może, jestem nie świadom korzyści jakie Polsce przyniesie Gazociąg po dnie Bałtyku. Cóż! Chłopskie pochodzenie ciągnie się za człowiekiem, smugą miernoty i brakiem wnikliwości spojrzenia na "wielką " politykę. Jak wytłumaczyś mam sobie wypowiedź administratora majątku, z wykształcenia mgr inż. Rolnictwa, który powiedział, że rolnictwo w Polsce lepiej by stało, gdyby wprowadzono jego reformę wg propozycji Lepera? A tak Pani Jadzieńko - nie wiem skąd się wzięła u mnie sympatia do Pani - wiele ziemi zdziczało. Dziko rosnące drzewa i chwasty są tam, gdzie parę lat temu uprawiane były warzywa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Panie Boze"- znowu Lepper? Litosci! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.