Facebook Google+ Twitter

Spojrzenie Boga - spiskowa teoria dziejów

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-06-12 12:25
  • Creative Commons

Codziennie giną ludzie w Polsce w pożarze ruder, zapijają się bezdomni, wieszają się bezrobotni. W tym samym czasie, ci co są za to odpowiedzialni zgarniają „resztki” ze szwedzkiego stołu, ale to już nie jest spiskowa teoria dziejów.

Spojrzenie Boga
(II otwarcie)
„Spiskowa teoria dziejów”

Wyobrażam sobie, że jestem Bogiem i patrzę z góry na swoje dzieło stworzenia. Z racji moich korzeni patrzę na Polskę i oczom swoim nie wierzę, jak ci ludzie realizują moje porządki...
Dzień czwarty – 11 czerwca
Dziś powołałem do siebie ważnego człowieka. Powołałem wielu, ale większość jest anonimowa i „mało znacząca”. Codziennie powołuję tysiące głodujących dzieci i cierpiących męki bezdomnych. Niektórzy przechodzą tę drogę z ziemi do wieczności w niewyjaśnionych okolicznościach.

Wczoraj ktoś włamał się do biura jakiegoś prezesa co ma kota. To była ważna wiadomość.
Wczoraj szczury biegały w baraku socjalnym w Trzebiatowie. To była mało ważna wiadomość.
Przedwczoraj ktoś pobił jakąś aktorkę co reklamowała prezesa od kotka. W tym samym dniu uszła prawie uwadze informacja, że w pewnej miejscowości mieszkańcy nie mogą doprosić się od 25 lat wybudowania im drogi.

Codziennie są informacje ważne i mniej ważne. Do dziś nie wyjaśniono na ziemi jak zginął były prezes NIK Walerian Pańko, inspektor Michał Faltzman czy poseł RP do Parlamentu Europejskiego Filip Adwent. Codziennie giną ludzie w Polsce w pożarze ruder, zapijają się bezdomni, wieszają się bezrobotni. W tym samym czasie, ci co są za to odpowiedzialni zgarniają „resztki” ze szwedzkiego stołu, ale to już nie jest spiskowa teoria dziejów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

ale nie musisz krzyczec, wszyscy dobrze słyszymy/widzimy. Domyślam się, że to konto powstało, aby tylko skomentować ten art.

Komentarz został ukrytyrozwiń

CI CO KRADLI MILIONY SA "SZANOWANYMI I UWIELBANI PRZEZ LUD" TEN KTORY UKRADL ROWER DOSTAL 2 LATA PAKI- TAKIE POLSKIE ANOMALIE.A IDE STAD BO MNIE TEZ ZAMKNA.

MAMUT

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 15.06.2009 14:33

Jaś świat światem, zawsze byli równi i równiejsi - ważni i ważniejsi... Nikt inny, jak tylko my ludzie- tworzymy taką, nie inną sytuację i nie zachodzi potrzeba spoglądania na to z pozycji Boga. To wszystko widać z dołu i gro ludzi o tym dobrze wie, ale akceptując taki nie inny stan rzeczy dajemy temu ciche przyzwolenie. Wydaje mi się, że głównym tego skutkiem jest fakt, że bardziej poczytną staje się zamieszczana informacja o kimś znanym, jak o kimś, kto jest znany zaledwie wąskiemu gronu ludzi. Ostatnio modne trendy- pogoń za tanimi sensacjami są tego dowodem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.