Facebook Google+ Twitter

Spokojne obchody miesięcznicy katastrofy smoleńskiej. Rosjanie złożyli kwiaty

Wbrew różnym sugestiom, wczorajsza miesięcznica smoleńska organizowana przez PiS oraz Gazetę Polską przebiegała w spokojnej atmosferze.

Kiedy media nagłośniły informację o tym, że reprezentacja Rosji zostanie ulokowana w Hotelu Bristol przy Krakowskim Przedmieściu i Jarosław Kaczyński nie zrezygnuje z comiesięcznej manifestacji smoleńskiej, duża część mediów zastanawiała się czy 10 czerwca przypadkiem nie dojdzie do kompromitujących Polskę zdarzeń.

Ministra Mucha apelowała, najpierw do Rosjan, aby wyprowadzili się z Hotelu Bristol. Później do Jarosława Kaczyńskiego, aby zrezygnował z manifestacji w czasie pobytu naszych sąsiadów w Polsce. Prezes PiS dowcipnie jej odpowiadał, że pani ministra nie ma się czego obawiać, chyba że reprezentacja Rosji zaatakuje modlących się Polaków.

Reprezentacja Rosji nie tylko nie zaatakowała zwolenników PiS, ale jeszcze złożyła kwiaty pod tablicą upamiętniającą ofiary katastrofy smoleńskiej. Z kolei szefowa klubu Gazety Polskiej Anita Czerwińska podczas swojego przemówienia na Apelu Pamięci powiedziała, że zwykli Rosjanie nie odpowiadają za zbrodnie autorytarnego rządu. Zaapelowała do nich, aby podjęli wysiłek w wyjaśnieniu okoliczności katastrofy smoleńskiej, bo tylko dążąc do prawdy w tej bolesnej sprawie mogą odzyskać wolność.

Oczywiście przemawiał też Jarosław Kaczyński, który zapewnił, że już niedługo na Krakowskim Przedmieściu znowu będzie stał krzyż, który obecnie znajduje się w kościele św. Anny. Prezes PiS powiedział również do zgromadzonych ludzi, że jeżeli będzie wymagało tego dobro sprawy, będą musieli spotykać się tutaj przez wiele lat. Kaczyński nazwał uczestników manifestacji solą polskiej ziemi.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

erk
  • erk
  • 12.06.2012 08:55

krzyż,krzyż,krzyż...Kto krzyżem wojuje,ten od krzyża ginie.Czy PiS-owcy nie wiedzą,że każdy kto się tknie krzyżyka,ten marnie kończy?

Komentarz został ukrytyrozwiń
><
  • ><
  • 11.06.2012 15:11

Niedługo będziemy zamiatać ten PO bolszewicki syf. Coraz większe robi się dziadostwo w kraju, a nie odważnych by to gooowno sprzątać - chyba musi zrobić to PiS dla dobra kraju ,tego domagają się patrioci!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jolka
  • Jolka
  • 11.06.2012 14:57

Prezes od 2 lat co miesiąc wciska te same kity swoim wiernym słuchaczom -fanatykom .
To jest najśmieszniejsze w historii , składa się kwiaty na chodniku , odprawia jakieś modły a Lech Kaczyński porzucony w Krakowie czeka na świeczkę od brata.
Prezes zwariował z tymi miesięcznicami na Krakowskim . Nie ma w Warszawie godniejszego miejsca dla czczenia- WSZYSTKICH OFIAR ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
kamil
  • kamil
  • 11.06.2012 14:57

@Rafii Ratschek - szwabski ryju ,coś nie tak??

Komentarz został ukrytyrozwiń

cos Kaczynskiemu ekipa zmalala tylko ponad 1000 zwolenikow przyszlo cienko Jarku widac ze ludzie maja cie w glebokim powazaniu oby tak dalej sam sie wykonczysz to paranoja

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.