Facebook Google+ Twitter

"Spółdzielnia" Grabarczyka traci wpływy w PO?

Cezary Grabarczyk może stracić swoje wpływy w PO. Osiągnął dopiero trzeci wynik w Łodzi, nie lepiej powiodło się Magdalenie Gąsior-Marek w Lublinie, która uzyskała poparcie polityka.

 / Fot. Łukasz GdakGrabarczyk zdobył w Łodzi 24 582 głosów i zajął dopiero trzecią pozycję. Zdeklasował go minister sprawiedliwości Krzysztof Kwiatkowski, który przekonał do siebie prawie 3 razy więcej wyborców.

Podobna sytuacja miała miejsce w Lublinie, gdzie Magdalena Gąsior-Marek przegrała z Joanną Muchą. "Jedynka" PO znana głównie z wręczenia kwiatów Grabarczykowi, po ocaleniu go w Sejmie przez koalicję, zdobyła tylko 14 tys. głosów, wobec 45 tys. Muchy.

"Okazało się, że "spółdzielnia" Grabarczyka składa się z mało kompetentnych i mało popularnych ludzi" - powiedział Jarosław Gowin, co jest symptomem utraty wpływów Grabarczyka w partii. Mało prawdopodobne jest, że niepopularny minister znajdzie się w nowym rządzie - pisze "Gazeta Wyborcza".Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.