Facebook Google+ Twitter

Społeczność Uniwersytetu Jagiellońskiego w hołdzie ofiarom

W poniedziałek, 12 kwietnia o godz. 12.00 miało miejsce złożenie kwiatów oraz zapalenie zniczy pod Tablicą Katyńską w Collegium Novum w Krakowie.

W poniedziałek, 12 kwietnia o godzinie 12.00 w Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego pracownicy i studenci UJ zebrali się pod Tablicą Katyńską, gdzie poprzez złożenie kwiatów i zapalenie zniczy chcieli oddać cześć ofiarom tragicznie zmarłym w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem.

Wróć do materiału: 10 kwietnia 2010 roku. Reakcje i relacje dziennikarzy obywatelskichObraz kamery z transmisji na żywo w Internecie. / Fot. http://www.aktualnosci.uj.edu.pl/index.php/zycie/pokaz/id/823 Na czas trwania uroczystości działy Uniwersytetu mogą zostać zamknięte a zajęcia przerwane - poinformował Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Karol Musioł. Cała społeczność Uniwersytetu Jagiellońskiego łączy się w bólu z rodzinami zmarłych - dodał w swoim komunikacie na stronie głównej Uniwersytetu Jagiellońskiego.

W tragicznej katastrofie prezydenckiego samolotu lecącego do Katynia na uroczystości 70. rocznicy zbrodni katyńskiej zginęło dwóch pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego: Ewa Bąkowska, kustosz Biblioteki Jagiellońskiej, kierownik oddziału w Bibliotece Jagiellońskiej oraz dr Andrzej Kremer, adiunkt w Katedrze Prawa Rzymskiego, wiceminister spraw zagranicznych obecnego rządu.


Źródło:
UJ

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Tematyka artykułów przedstawiana wszechstronnie i rzetelnie, nie nudzi. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.