Facebook Google+ Twitter

Spółka Wawel Service podsumowuje sprzedaż w 2014 roku

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-02-04 09:57

W porównaniu do wyniku osiągniętego w roku 2013 można mówić o stabilnym, zrównoważonym wzroście sprzedaży.

Spółka Wawel Service zanotowała w 2014 roku łączną liczbę 255 sprzedanych lokali w Krakowie i Warszawie (podpisane umowy deweloperskie z pominięciem przyjętych rezerwacji).

Najlepszy wynik został odnotowany w Krakowie, gdzie podpisano łącznie 188 umów, głównie w trzech inwestycjach. Dużym zainteresowaniem klientów cieszyły się zwłaszcza energooszczędne, certyfikowane przez NFOŚiGW inwestycje w Krakowie - Borkowska B1 i B2 oraz projekt uruchomiony w połowie roku przy ul. Halszki 28A. Hitem pod względem sprzedaży okazał się warszawski projekt Wizja Mokotów, w którym w IV kwartale 2014 roku sprzedano 67 lokali.


Jak mówi Grzegorz Zagrabski, Prezes Wawel Service Sp. z o. o. - Ze wstępnie zebranych wyników finansowych za 2014 rok Grupa Wawel Service po raz kolejny utrzymała wysoką zyskowność na realizowanych projektach. Staramy się tak dobierać nasze projekty, aby utrzymać marżę powyżej 20% nie skupiając się na biciu rekordów ilości sprzedanych lokali mieszkalnych, chociaż rok do roku notujemy tu również wzrost.

W 2015 roku Wawel Service zamierza wprowadzić do sprzedaży nowe projekty – trzy w Krakowie i jeden w Warszawie, a łączna ilość mieszkań wprowadzonych do sprzedaży może wynieść około 450. Nowe inwestycje będą pracować na wyniki Wawel Service w roku bieżącym i kolejnych latach.

Bank ziemi pod przyszłe inwestycje wynosi już ponad 100 000 m2 PUM.

(Marta Czajka)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.