Facebook Google+ Twitter

Spomlek. Podziel się pasją.Turniej piłkarski w Radzyniu Podlaskim

W hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II odbył się turniej o Puchar prezesa LKS Orlęta- Spomlek Krzysztofa Grochowskiego. Rywalizowali zawodnicy rocznika 2004 z dziecięciu drużyn.

 / Fot. Archiwum DAF ŁUkówPo trzech zwycięskich meczach z Orlętami, siemiatyckim Orłem i Huraganem Międzyrzec reprezentanci Dziecięcej Akademii Futbolu w Łukowie niefortunnie przegrali z rówieśnikami z Białej. Bramkę stracili w ostatnich sekundach spotkania.

- W ostatnim meczu rozegranym w naszej grupie spotkały się zespoły Top-54 i Radzynia - relacjonował trener łukowian Przemysław Wereszczyński.- Zwycięstwo zespołu z Białej dawało nam grę o miejsce I-IV. Mecz zakończył się jednak bezbramkowym remisem.

W pojedynku o miejsca V-VIII zespół DAF zremisował z Orlikiem Lubartów 1 : 1.

Zgodnie z regulaminem o wygranej decydowały rzuty karne. Tym razem szczęście uśmiechnęło się do dziesięciolatków z Lubartowa.

W meczu o VII miejsce młodzi piłkarze z Łukowa wygrali z Huraganem Międzyrzec Podlaski 2:0, drużyną, która tydzień wcześniej zajęła drugą lokatę podczas XVI Halowych Mistrzostwach BOZPN grup młodzieżowych piłce nożnej rocznik 2004/2005.

Drużyna DAF zagrała w składzie: Jakub Janaszek , Kamil Janaszek, Konrad Kania, Bartłomiej Kucharski / wybrany najlepszym zawodnikiem zespołu /, Bartosz Makowski, Wiktor Ochnio, Jakub Osiak, Sebastian Sadło, Mikołaj Pracz i Filip Wereszczyński.

Nagrody indywidualne otrzymali:
Najlepszy zawodnik: Cyprian Wardziak (Orlęta I Radzyń), bramkarz -Jakub Łączek (AMPLus Łuków), król strzelców- Jakub Janaszek (DAF Łuków), karnych- Sebastian Baryła (Orlęta I Radzyń) i mistrz żonglerki- Łukasz Gendek (Sęp Żelechów).

Klasyfikacja końcowa radzyńskiego turnieju:
1. AMPlus Łuków
2. UKS Sęp Żelechów
3. Orlęta I Radzyń Podlaski
4. AP TOP-54 Biała Podlaska
5. KKS Orzeł II Siemiatycze
6. LKP Orlik Lubartów
7. DAF Łuków
8. Huragan Międzyrzec Podlaski
9. Orlęta II Radzyń Podlaski
10.Orzeł I Siemiatycze

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.