Facebook Google+ Twitter

Spór Kurski kontra Hofman skończy się w sądzie?

Punktem zapalnym stało się wtorkowe wydanie "Wiadomości". Komentarz Hofmana do sondażu, który wskazywał na wyraźne poparcie Ziobry wśród potencjalnych kandydatów na prezydenta, skłoniło Kurskiego do postawienia ultimatum rzecznikowi PiS.

 / Fot. Bartek Syta, PolskapresseWedług najnowszego sondażu TNS OBOP, wśród prawicowych, potencjalnych kandydatów na prezydenta, prowadziłby dziś Zbigniew Ziobro. Otrzymałby 27 proc. liczby głosów, natomiast Jarosław Kaczyński zainkasowałby o osiem punktów procentowych mniej.

Badanie zostało przeprowadzone na próbie 961 Polaków. Wśród polityków Solidarnej Polski mogłaby zapanować radość, gdyby nie słowa rzecznika PiS Adama Hofmana: "Solidarna Polska się sypie, ludzie chcą odchodzić, więc Jacek Kurski, który jest zdolny do wszystkiego, uznał, ze trzeba armię zmobilizować. Puszcza podfałszowane badania myśląc, że ktoś się na to nabierze".

Na chwilę przed głosowaniem w Parlamencie Europejskim nad umową ACTA, Jacek Kurski podczas wideokonferencji połączył się z Sejmem. Poinformował, że jeśli Hofman za te słowa nie przeprosi, wytoczy mu proces. "To nikczemne kłamstwo i potwarz" - skomentował sprawę Kurski i dał Hofmanowi 7 dni na przeproszenie pomówionych pracowników OBOP-u i siebie.

Przypomniał także, iż właśnie ta pracownia była najbardziej wiarygodna i profesjonalna podczas szacowania ostatnich wyborów prezydenckich.
Wojna na prawicy nie słabnie i nic nie wskazuje na to, że są jakiekolwiek szanse na pojednanie. Jeśli Adam Hofman będzie musiał przeprosić Jacka Kurskiego, to słowo "przepraszam", a wiec de facto- przyznanie się do błędu może partię Kaczyńskiego wiele kosztować.
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (29):

Sortuj komentarze:

malinowski
  • malinowski
  • 06.07.2012 17:37

Ja powiem wam : to PIS odchodzi w pizdu !!!!! Oczywiście tuż za nimi Platforma i Ryży.

Komentarz został ukrytyrozwiń
JW@
  • JW@
  • 06.07.2012 12:41

Jest bliski ..... koniec bardzo bliski.

Komentarz został ukrytyrozwiń
-ono-
  • -ono-
  • 06.07.2012 12:28

koniec PO bliski Dzisiaj 11:09

daj sobie luz bo już nic Wam nie pomoże : ani rozdawanie gazet ani zaklinanie rzeczywistości i przestańcie zwolennicy PIS-u pluć jadem bo się sami uśmiercicie (politycznie od jadu)

Komentarz został ukrytyrozwiń
koniec PO bliski
  • koniec PO bliski
  • 06.07.2012 11:09

Do porządnych ludzi w Polsce!v KUPUJMY regularnie WSZYSTKIE DOSTĘPNE "NASZE DZIENNIKI" i pozostałą prasę prawicową ("Gazeta Polska", "GP Codzienna", "Uważam Rze", "Nasza Polska", "Gazeta Warszawska, "Arcany", "Glaukopis", itp.) -- PO KILKA EGZEMPLARZY i rozdajmy to ludziom. W CIĄGU KILKU MIESIĘCY, w ciągu kilku miesięcy -- ZOBACZYCIE -- doprowadzimy do pożądanych zmian w Polsce!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
-ono-
  • -ono-
  • 06.07.2012 09:24

<> Wczoraj 23:50

To słowa dla gnoi zwolenników zdrady - ono- ,Jolka ,ad Rem, No Nie ,lipa ,bond,lancet. Te słowa dla was pasują jak ulał ..... no i oczywiście dół z wapnem.

a, na <> Wczoraj 23:50 nawet dołu nie warto kopać i wapna szkoda.
To jest intelektualne wielkie zero

Komentarz został ukrytyrozwiń
&lt;&gt;
  • <>
  • 05.07.2012 23:50

To słowa dla gnoi zwolenników zdrady - ono- ,Jolka ,ad Rem, No Nie ,lipa ,bond,lancet. Te słowa dla was pasują jak ulał ..... no i oczywiście dół z wapnem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
-ono-
  • -ono-
  • 05.07.2012 22:20

Do Lipa Dzisiaj 19:20

kaz , red , Mirek K ....i inni zwolennicy PiS , czy wy nie potraficie sklecić zdania bez słów powszechni uznawanych za nieprzyzwoite ?
Zdaję sobie sprawę z waszej frustracji bo PO ma ciągle przewagę 10 % ale wy jesteście odbiciem swojej partii

te wyrazy: to są słowa miłości i wartości chrześcijańskiej wyznawców PIS.

Komentarz został ukrytyrozwiń
tak jest niestety
  • tak jest niestety
  • 05.07.2012 20:29

@ Lipa baranie - przecież to są przyzwoite słowa , dla was najlepszy byłby dół z wapnem!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mirek K
  • Mirek K
  • 05.07.2012 20:20

@Lipa matołku - nic do ciebie nie dociera ..... te sondaże to są dla matołków takich jak ty. Są tyle warte co ty!

Platforma pójdzie niedługo w odstawkę - szybciej niż to się Tuskowi i tobie wydaje.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Lipa
  • Lipa
  • 05.07.2012 19:20

kaz , red , Mirek K ....i inni zwolennicy PiS , czy wy nie potraficie sklecić zdania bez słów powszechni uznawanych za nieprzyzwoite ?
Zdaję sobie sprawę z waszej frustracji bo PO ma ciągle przewagę 10 % ale wy jesteście odbiciem swojej partii